Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Mocne 35 - strona 4

Mocne 35 - strona 4

Wybrane alkohole mocne z rabatem -35 zł przy rezerwacji za min. 280 zł.

 

Termin obowiązywania promocji na stronie: 21.10.2024 od godz. 15:15 -27.10.2024 do godziny 23:59

Lista produktów dostępna na: https://winnicalidla.pl/kategorie/promocja/mocne35

Zobacz jako Siatka Lista

145 produktów

  1. Ocena:
    4.5 (2 opinie)
    Compass Box Spice Tree | 0,7L | 46%

    Ocena

    Znakomity blend! Bardzo przyjemna, nienachalna torfowość, podbita słodkimi, owocowymi nutami (jabłka? gruszki?). Przypomina niedostępnego już niestety budżetowego Lagavulina 16yo, choć jest inny, może trochę mniej gładki, ale za to bardziej zaskakujący, nieoczywisty. Zdecydowanie wart swojej ceny, a już z kuponem to grzech nie kupić. Trzeba będzie spróbować innych wynalazków Compassa. Byczyc

    Whisky

    Compass Box Spice Tree | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
  2. Ocena:
    3.55 (7 opinii)
    Yellow Rose Premium American Whiskey | 0,7L | 40%

    Ocena

    Teksańska whiskey, bardzo delikatna. Wysoko pijalna, a więc osobom, które są początkujące w świecie whiskey powinno smakować. Słodka, waniliowo-owocowa. Dla mnie zupełnie nie nadaje się do picia w koktajlach (czyli np. z Pepsi lub z Colą), bo gubi się jej aromat i smak. Osobom gustującym w mocnych smakach może nie przypaść do gustu – wtedy warto spróbować odmiany Outlaw:) Grzegorz

    Whisky

    Yellow Rose Premium American Whiskey | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  3. Ocena:
    4 (4 opinie)
    Penderyn Celt Whisky | 0,7L | 41%

    Ocena

    Barwa whisky bardzo jasna, co jest plusem, producent nie oszukuje dodając karmel, smak łagodny, nieco torfowy, trochę słodkawy. Butelka bardzo wysoka jak na whisky. Podsumowując warta swojej ceny. Maciej

    Whisky

    Penderyn Celt Whisky | 0,7L | 41% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  4. Rum

    Agricole Saint James Imperial White Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 157,13 zł
    109,99 zł
    1L = 157,13 zł
  5. Ocena:
    4.7 (10 opinii)
    Gosling’s Black Seal Bermuda Black Rum | 0,7L | 40%

    Ocena

    Zapach tego rumu jest dość ostry i alkoholowy jednak smak jest łagodniejszy i jednocześnie intensywny i mnie osobiście nie wykrzywia. Ale dla mojego męża już jest za ostry ten rum. Więc to zależy od indywidualnej wrażliwości Anna

    Rum

    Gosling’s Black Seal Bermuda Black Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł
  6. Rum

    Bacardi Gran Reserva Diez | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  7. Villa Ascenti Gin | 0,7L | 41%
    Villa Ascenti Gin 0,7l. Włoski gin ze wzgórz Piemontu, destylowany wyłącznie z naturalnych włoskich składników. Selekcja winogron przeprowadzana jest w sierpniu i wrześniu, następnie poddawane są trzykrotnej destylacji.W aromacie można wyczuć nutę winogron Moscato, miętę, tymianek oraz toskańskie ja...

    Gin

    Villa Ascenti Gin | 0,7L | 41% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  8. Ocena:
    4.1 (13 opinie)
    BenRiach The Smoky Ten Single Malt Whisky 10-letnia  | 0,7L | 46%

    Ocena

    Bardzo ciekawa whisky, o dymności zbliżonej do wędzarni, z wytrawnym smakiem i długim finiszem, który niestety jest mocno pieprzny i ta pieprzność pozostaje długo na jęzku. Polecam, dla osób, które lubią bardziej wytrawne whisky i szukają ciekawych, nowych smaków. Stanisław

    Whisky

    BenRiach The Smoky Ten Single Malt Whisky 10-letnia | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  9. Whisky

    Royal Lochnagar 12 yo | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 249,99 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    174,99 zł
    1L = 249,99 zł
    • Meksyk
    • 40% Zawartość alkoholu
    Patron, Reposado Tequila | 0,7L | 40%
    OPIS PRODUKTU Patron Reposado to super premium elegancka tequila wytworzona w 100% z niebieskiej agawy. Jej delikatny i słodki smak agawy zawdzięczamy m.in. rzemieślniczemu pieczeniu agawy w kaflowych piecach czy długiej fermentacji w sosnowych kadziach. Jako jedna z nielicznych destylarni tequili ...

    Tequila

    Patron, Reposado Tequila | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
    • Meksyk
    • 40% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    4.2 (5 opinii)
    Patron, Anejo Tequila | 0,7L | 40%

    Ocena

    Smak opisałbym jako mieszaninę delikatnie postarzonego rumu i bimbru (w dobrym tego słowa znaczeniu). Mimo usilnych prób nie da się tego pić samego, natomiast ogromnie zyskuje w połączeniu z limonką (cytryna się nie nadaje) i solą. Jak na tequilę, to naprawdę wysoka półka. Jeżeli ktoś chce zasmakować jakościowego wyrobu, to warto. Samemu kupiłem w Meksyku za $32 USD, więc tutaj trochę drogo. Filip

    Tequila

    Patron, Anejo Tequila | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
  10. Ocena:
    4.6 (34 opinie)
    White Walker by Johnnie Walker | 0,7L | 41,7%

    Ocena

    Brakował mi do kolekcji i LIDL stanął na wysokości zadania! Chyba obecnie jedyny sklep (nawet wśród sklepów specjalistycznych - out of stock) w którym można kupić Białego Johnnie ;) Dawid

    Whisky

    White Walker by Johnnie Walker | 0,7L | 41,7% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  11. Wódka

    Ketel One | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 152,84 zł
    106,99 zł
    1L = 152,84 zł
na stronę