Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Mocne 35 - strona 2

Mocne 35 - strona 2

Wybrane alkohole mocne z rabatem -35 zł przy rezerwacji za min. 280 zł.

 

Termin obowiązywania promocji na stronie: 21.10.2024 od godz. 15:15 -27.10.2024 do godziny 23:59

Lista produktów dostępna na: https://winnicalidla.pl/kategorie/promocja/mocne35

Zobacz jako Siatka Lista

145 produktów

  1. Ingenio Manacas Extra Anejo Rum | 0,7L | 38%
    Rum Ingenio Manacas to zupełnie niespotykany trunek! Rumy wchodzące w jego skład destylowane są w Panamie, Wenezueli i Dominikanie. Następnie dojrzewają w beczkach, w których wcześniej przetrzymywany był rum kubański. Ostatni etap dojrzewania to beczki po hiszpańskim winie wzmacnianym sherry amontil...

    Rum

    Ingenio Manacas Extra Anejo Rum | 0,7L | 38% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
  2. Ocena:
    4.8 (10 opinii)
    Ukiyo Japanese Vodka | 0,7L | 40%

    Ocena

    Wyśmienity trunek. Na pewno nie do picia na kielony, raczej szklanka do sączenia. Ciekawy smak i zapach, jak na czystą wódkę. Wolę to niż nie jedną whisky. Michał

    Wódka

    Ukiyo Japanese Vodka | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  3. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Rock Island Sherry Edition Whisky | 0,7 L | 46,8%
    Mariaż najlepszych Single Cask Single Malts destylowanych na wyspach Islay, Arran, Jura i Orkadach, które leżakowały wyłącznie w beczkach po hiszpańskiej sherry. Whisky nie została poddana filtracji na zimno i nie jest barwiona, dzięki czemu jest „tak naturalna, jak to tylko możliwe”. Rock Island to...

    Whisky

    Rock Island Sherry Edition Whisky | 0,7 L | 46,8% 700 ml

    1L = 314,27 zł
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł
  4. Ocena:
    4.65 (3 opinie)
    Masahiro Pure Malt Whisky | 0,7L | 43%

    Ocena

    Japońska whisky jeszcze do końca nie jest przeze mnie odkryta - musze jeszcze poeksperymentować i trudno mi ją porównać do innych japońskich. Na razie szkocka bardziej mi smakuje, ale moja żona jest zachwycona. Przemysław

    Whisky

    Masahiro Pure Malt Whisky | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
  5. Whisky

    Big Peat Whisky | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
  6. Ocena:
    4 (1 opinia)
    Wemyss Spice King Blended Malt Whisky | 0,7L | 46%

    Ocena

    Fajny blend. Pieprzny finisz, akcenty dymu dość mocno wyczuwalne. Dla mnie przyzwoite 7/10. Może spodziewałam się bardziej wyczuwalnych zróżnicowanych przypraw np. cynamonu, stąd zaniżona ocena. Ale generalnie bardzo przyzwoita whisky. Agnieszka

    Whisky

    Wemyss Spice King Blended Malt Whisky | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
    • Polska
    • 40% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    4.45 (18 opinii)
    Kind Of Blue Gin | 0,7L | 40%

    Ocena

    Dobrej jakości gin z fajnymi botanikami. Na plus: piękny efekt barwny i zmiana błękitu na blady, opalizujący róż, po dodaniu toniku. Na minus: niezbyt wyrazisty, wręcz dość delikatny, smak, który ginie w drinkach i koktajlach. Sylwia

    Gin

    Kind Of Blue Gin | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
    • Meksyk
    • 38% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    3 (1 opinia)
    Los Tres Tonos Reposado 100% Agave Tequila| 0,7L | 38%
    TEQ Los Tres Tonos Reposado - Pochodzi z destylarni Santa Rosa. Agawa Weber Blue rośnie tu na najdoskonalszej glebie. Żyzny, wulkaniczny teren, tworzony był od 200 tysięcy lat. Sama tequila, produkowana starą, choć mało efektywną metodą jest produktem najbardziej zbliżonym do whisky z wyspy Islay. N...

    Tequila

    Los Tres Tonos Reposado 100% Agave Tequila| 0,7L | 38% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  7. Ocena:
    5 (1 opinia)
    King's Inch Whisky | 0,7L | 46%

    Ocena

    Cena nie zachęca, ale w butelce dostajemy płyn o klasę wyżej niż się spodziewamy. Po prostu bardzo dobra, zrównoważona w smaku i zapachu whisky single malt - taka, jaką jest ;) Nazwa nawiązująca do jednostki miary wskazuje, że z precyzją przygotowano napój spełniający wszystkie kryteria - bez szaleństw i udziwnień, a ma się ochotę na kolejną szklaneczkę. Anna

    Whisky

    King's Inch Whisky | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  8. Ocena:
    4.8 (20 opinii)
    Whisky Benromach 10YO | 0,7L | 43%

    Ocena

    To jedna z lepszych 10-tek dostępnych na rynku ale mam wrażenie, że niedoceniana i mało popularna. Może to wina marketingu, nie wiem. Za to mogę powiedzieć, że kilka razy zrobiła wrażenie na moich znajomych. Interesujący destylat, fajna mieszanka lekkiego dymu, orzechów i suszonych owoców. Dzieje się! Wyróżnia się na tle konkurencji ze Speyside. Polecam także wersję cask strength, doznania zwielokrotnione. Slainte! Tomasso

    Whisky

    Whisky Benromach 10YO | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  9. Ocena:
    5 (2 opinie)
    Bottega Sambuca Bianca Likier | 0,7L | 40%

    Ocena

    Klasyczny, genialny smak włoskiej sambuci. Słodki, anżkowy smak cudownie rozgrzewający. Drobne uwagi: zawiera 40% alkoholu, nie 15% jak w opisie, pojemność jest również większa - 0,7l. Iwona

    Likier

    Bottega Sambuca Bianca Likier | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 128,56 zł
    89,99 zł
    1L = 128,56 zł
na stronę