Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Alkohole od Wyborowa

Alkohole od Wyborowa

Zobacz jako Siatka Lista

64 produkty

  1. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Redbreast Lustau | 0,7L | 46%

    Ocena

    Miękka, gładka i aromatyczna. Troszkę słodka ale smakowo nieagresywna jednak z charakterem. Ciemne owoce, tak jak w opisie. Aromatyczna czekolada w rodzaju kasztankom Wedla, fajna, niewymagająca. Na pewno powtórzę, mam czasem ochotę na coś mniej wymagającego przyzwyczajenia i Lustau jest idealna na takie dni Idealnie gładka

    Whisky

    Redbreast Lustau | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
    • Japonia
    • 45,1% Zawartość alkoholu
    Ki No Tea | 0,7L | 45,1%
    Podczas degustacji i tzw. dekonstrukcji 6 Elementów KI NO BI stwierdzono, że dla wielu japońskich barmanów element herbaty jest tym najważniejszym. Rezultatem tych testów i opinii jest KI NO TEA – inspirowany właśnie herbatą. Hori Shichimeien, będący plantatorem herbaty od 140 lat, stworzył unikalną...

    Gin

    Ki No Tea | 0,7L | 45,1% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
    • Japonia
    • 45,7% Zawartość alkoholu
    Ki No Bi | 0,7L | 45,7%
    KI NO BI (w tłumaczeniu: Piękno Pór Roku) jest inspirowany japońską tradycją, a każdy etap jego produkcji (maceracja, destylacja, blending, butelkowanie) odbywa się w Kyoto. Stworzony na bazie oryginalnych japońskich botaników takich jak yuzu z północnych części prefektury Kyoto, herbaty Gyokuro z U...

    Gin

    Ki No Bi | 0,7L | 45,7% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  2. Ocena:
    4 (1 opinia)
    Redbreast Whiskey 15-letnia| 0,7L | 46%

    Ocena

    Zapach mało intensywny, w pierwszym smakowaniu ostry przechodzący przez gardło dość pieprznie-potem zmienia się diametralnie w gładki, kremowy, kwiatowo-owocowy, bardzo przyzwoita pozycja. 4/5 z powodu ceny, w tym przedziale są bardziej gładkie irlandzkie single pot still, np seria spot Marek

    Whisky

    Redbreast Whiskey 15-letnia| 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 571,41 zł
    399,99 zł
    1L = 571,41 zł
    • Meksyk
    • 38,0% Zawartość alkoholu
    Olmeca Altos Plata | 0,7L | 38%
    Olmeca Altos Plata to tequila powstająca w 100% z destylatu z błękitnej agawy. Jest pierwszą tequilą stworzoną w wyniku współpracy mistrza destylacji oraz światowej klasy barmanów, która doprowadziła do powstania trunku idealnego do komponowania koktajli. ZAPACH: nuty ziołowe i korzenne, lekko cy...

    Tequila

    Olmeca Altos Plata | 0,7L | 38% 700 ml

    1L = 208,56 zł
    145,99 zł
    1L = 208,56 zł
    • Włochy
    • 20,0% Zawartość alkoholu
    Italicus Rosolio di Bergamotto | 0,7L | 20%
    Likier Italicus Rosolio Di Bergamotto to wyjątkowy włoski likier, który przenosi nas wprost na malowniczy Półwysep Apeniński. Niepowtarzalny, doskonały włoski Likier Italicus Rosolio Di Bergamotto produkowany z najlepszych, wyselekcjonowanych składników w Moncalieri w Piemoncie w oparciu o tradycyjn...

    Likier

    Italicus Rosolio di Bergamotto | 0,7L | 20% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  3. Scapa Whisky 16-letnia | 0,7L | 48%
    16-letnia whisky to serce kolekcji single maltów Scapa, w której charakter korzennych przypraw jest uzupełniany przez nuty owoców niczym harmonijna symfonia. Wytwarzana jest w destylarni Scapa z widokiem na historyczną zatokę Scapa Flow. Każda kropla naszej whisky to wyjątkowe połączenie ducha Orkad...

    Whisky

    Scapa Whisky 16-letnia | 0,7L | 48% 700 ml

    1L = 642,84 zł
    449,99 zł
    1L = 642,84 zł
  4. Scapa Whisky 10-letnia | 0,7L | 48%
    Scapa 10YO – 10-letnia Scapa jest wyrafinowana, bogata w subtelne nuty świeżych owoców tropikalnych – to prawdziwy charakter single maltów Scapa. Dojrzewająca w beczkach z amerykańskiego dębu min. 10 lat w magazynach na Orkadach. Dusza Orkadów wybrzmiewa w każdej kropli tego pieczołowicie tworzoneg...

    Whisky

    Scapa Whisky 10-letnia | 0,7L | 48% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
  5. Aberlour A’Bunadh Alba | 0,7L | 58,9%
    Aberlour A'bunadh Alba – użyte w nazwie określenie Alba (z łaciny biały) odnosi się do amerykańskiego białego dębu: Quercus Alba, z którego powstają beczki, służące do dojrzewania tej whisky. W butelce znajduje się trunek o takiej mocy i charakterze, jaki był w beczce, jest on butelkowany bez dodat...

    Whisky

    Aberlour A’Bunadh Alba | 0,7L | 58,9% 700 ml

    1L = 542,84 zł
    379,99 zł
    1L = 542,84 zł
  6. Rioja Gran Reserva, Campo Viejo
    Wino z regionu Rioja, które zgodnie z normami apelacji przed sprzedażą dojrzewało w beczkach i butelkach przez minimum 5 lat. Najczęściej okres ten dzieli się na dwa lata w beczkach i trzy w butelkach (zależnie od rocznika i technik wybranych przez producenta). Trunek wyprodukowano z odmiany Tempran...

    Wino

    Rioja Gran Reserva, Campo Viejo 750 ml

    1L = 89,32 zł
    66,99 zł
    1L = 89,32 zł
  7. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Rioja Reserva, Campo Viejo

    Ocena

    Dobrze zbalansowane, z przyjemnymi nutami dojrzałych owoców, wanilii i delikatnych przypraw. Smak jest gładki i elegancki, a finisz przyjemnie długi ☺️ Joanna

    Wino

    Rioja Reserva, Campo Viejo 750 ml

    1L = 75,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    56,99 zł
    1L = 75,99 zł
  8. Fuji Single Grain whiskey | 0,7L | 46%
    Bujna owocowość i delikatna pikantność stanowią charakter „Single Grain symfonii trzech różnych stylów whisky zbożowej”. To tłumaczenie na język polski odnosi się to do charakterystyki whisky single grain która jest opisana jako połączenie bogatej owocowości i subtelnej pikantności, tworząc symfonię...

    Whisky

    Fuji Single Grain whiskey | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 499,99 zł
    349,99 zł
    1L = 499,99 zł
    • Panama
    • 15% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    5 (3 opinie)
    Bumbu Cream Likier  | 0,7L | 15%

    Ocena

    Genialnie skomponowany likier na bazie panamskiego rumu Bumbu XO. Kokos, wanilia, kardamon dominują w smaku. Zupełnie inny profil niż likiery irlandzkie na bazie whiskey. Maciej

    Likier

    Bumbu Cream Likier | 0,7L | 15% 700 ml

    1L = 194,27 zł
    135,99 zł
    1L = 194,27 zł
  9. Ocena:
    4.7 (34 opinie)
    Bumbu The Original Rum | 0,7L | 40%

    Ocena

    Pyszny, słodki, karmelowy i deserowy rum. Pijalnosc na najwyższym poziomie, jest delikatny i z dobrze ukrytym alkoholem. Jak najbardziej do picia na czysto w temp. pokojowej, ew. lekkiego rozcieńczenia na lodzie jeśli dla kogos czysty jest za słodki. Marcin

    Spirit drink

    Bumbu The Original Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
Strona
na stronę