Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Mocne Lidl Plus - strona 12

Mocne Lidl Plus - strona 12

Wprowadź kod rabatowy w koszyku, aby zyskać rabat -20% przy rezerwacji za min. 100 zł wybrane alkohole mocne.

 

Kod ważny do 19.02.2023 do godz 23:59.

Lista produktów objętych promocją dostępna na: winnicalidla.pl/mocne-lidl-plus.html

Zobacz jako Siatka Lista

569 produktów

  1. Ocena:
    4 (2 opinie)
    Teeling Blackpitts Peated Single Malt | 0,7L | 46%

    Ocena

    Black pitts nie będzie smakować każdemu. Nie jest to uniwersalne whiskey do drinków. Torfowa głębia smaku, długo pozostający dymny posmak to główne cechy tej whiskey. Trzeba naprawdę długo szukać smaków, które obiecuje opis na stronie sklepu, a i tak znajdzie się ich tylko śladowe ilości. Szymon

    Whisky

    Teeling Blackpitts Peated Single Malt | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
  2. Ocena:
    4 (4 opinie)
    Abasolo Whisky  | 0,7L | 43%

    Ocena

    moje wrażenia: lekko słodka, na początku łagodna w ustach i na języku, później wyczuwalna lekka ostrość na podniebieniu; zapach bardzo łagodny, bez cienia dymu i torfu. Roman

    Whisky

    Abasolo Whisky | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 322,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    225,99 zł
    1L = 322,84 zł
  3. Ocena:
    4.6 (5 opinii)
    Compass Box Glasgow Blend | 0,7L | 43%

    Ocena

    Jak dla mnie bardzo miłe zaskoczenie. Nie przepadam za zadymionymi ale myślę że wspaniały aromat oraz delikatny dymny i owocowy smak tej whisky jest zaproszeniem do świata whisky torfowej. Polecam. Rafał

    Whisky

    Compass Box Glasgow Blend | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  4. Ostatnie Sztuki
    Ocena:
    3 (1 opinia)
    Bols Genever 21 | 0,7L | 38%
    Bols Genever 21st Century to najmłodszy członek rodziny geneverów Bols. Przez bardzo niską zawartości maltspirit w mieszance jest to wariant bardzo łagodny, o silnych nutach kwiatów, przypraw i owoców. Doskonały na czysto, a także w prostych koktajlach, jak np. Elderflower Collins. Cena...

    Gin

    Bols Genever 21 | 0,7L | 38% 700 ml

    1L = 192,84 zł
    134,99 zł
    1L = 192,84 zł
  5. Penderyn Peated Welsh Single Malt Whisky | 0,7L | 46%
    Penderyn jest w wielu aspektach wyjątkową gorzelnią. Jest to pierwsza od bez mała 100 lat destylarnia działająca w Walii. Zresztą jej inaugurację uświetnił swą obecnością sam król Karol (wtedy jeszcze książę). Penderyn (pol. „Głowa ptaka”) działa od 2000 roku i położona jest w przepięknych okoliczno...

    Whisky

    Penderyn Peated Welsh Single Malt Whisky | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 307,13 zł
    214,99 zł
    1L = 307,13 zł
  6. Ocena:
    4 (4 opinie)
    Penderyn Celt Whisky | 0,7L | 41%

    Ocena

    Ciekawa whisky. Bardzo przyjemny wstęp do torfowo dymnych whisky. Na nosie przyjemny aromat dymno torfowy z nutami szpitalnymi, morska bryza W smaku świeża, pobudzająca dymno torfowa z słonym akcentem. Finisz średnio długi, dymno-torfowy Jacek

    Whisky

    Penderyn Celt Whisky | 0,7L | 41% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł