Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Mocne Lidl Plus - strona 13

Mocne Lidl Plus - strona 13

Wprowadź kod rabatowy w koszyku, aby zyskać rabat -20% przy rezerwacji za min. 100 zł wybrane alkohole mocne.

 

Kod ważny do 19.02.2023 do godz 23:59.

Lista produktów objętych promocją dostępna na: winnicalidla.pl/mocne-lidl-plus.html

Zobacz jako Siatka Lista

569 produktów

  1. Rum

    Agricole Saint James Imperial White Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 157,13 zł
    109,99 zł
    1L = 157,13 zł
    • Bermudy
    • 75,50% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    4.8 (20 opinii)
    Gosling's 151 Proof Black Seal Bermuda Black Rum| 0,7 L | 75,5%

    Ocena

    Rum taki, jaki powinien być. Jest tak doskonały, że wziąłem kolejną butelkę. Do picia normalnie albo jak ktoś musi w drinku Stout n' Stormy, czyli 100 ml rumu na 300ml stauta (może być porter). Bogumil

    Rum

    Gosling's 151 Proof Black Seal Bermuda Black Rum| 0,7 L | 75,5% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  2. Rum

    Phraya Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  3. Ocena:
    4.8 (5 opinii)
    Bastille 1789 Handcrafted French Blended Whisky | 0,7L | 40%

    Ocena

    Aromat świeżego siana, rumianku, miodu i na końcu etyliny. W smaku nuta pieprzu, trawy cytrynowej, rakiji. Warto spróbować jako czegoś egzotycznego. Porównywalna z produktami Auchentoshan. Andrzej

    Whisky

    Bastille 1789 Handcrafted French Blended Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 399,99 zł
    279,99 zł
    1L = 399,99 zł
  4. Bastille 1789 Handcrafted French Single Malt | 0,7L | 43%
    Ręcznie wytwarzana luksusowa whisky wyprodukowana we Francji. Do stworzenia tej whisky używa się jęczmienia uprawianego na północno-wschodnim skraju Francji. Woda używana do produkcji tej whisky jest od wieków naturalnie filtrowana przez wapienie, co zapewnia jej krystaliczną czystość. Starzona jes...

    Whisky

    Bastille 1789 Handcrafted French Single Malt | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
  5. Whisky

    Akashi Japanese Meisei Whisky | 0,5L | 40% 500 ml

    1L = 339,98 zł
    169,99 zł
    1L = 339,98 zł
  6. Villa Ascenti Gin | 0,7L | 41%
    Villa Ascenti Gin 0,7l. Włoski gin ze wzgórz Piemontu, destylowany wyłącznie z naturalnych włoskich składników. Selekcja winogron przeprowadzana jest w sierpniu i wrześniu, następnie poddawane są trzykrotnej destylacji.W aromacie można wyczuć nutę winogron Moscato, miętę, tymianek oraz toskańskie ja...

    Gin

    Villa Ascenti Gin | 0,7L | 41% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  7. Koniak

    Martell Blue Swift koniak | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 414,27 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    289,99 zł
    1L = 414,27 zł
  8. Rum

    Mount Gay XO | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł