Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Mocne Lidl Plus - strona 14

Mocne Lidl Plus - strona 14

Wprowadź kod rabatowy w koszyku, aby zyskać rabat -20% przy rezerwacji za min. 100 zł wybrane alkohole mocne.

 

Kod ważny do 19.02.2023 do godz 23:59.

Lista produktów objętych promocją dostępna na: winnicalidla.pl/mocne-lidl-plus.html

Zobacz jako Siatka Lista

569 produktów

  1. Ocena:
    4.1 (13 opinie)
    BenRiach The Smoky Ten Single Malt Whisky 10-letnia  | 0,7L | 46%

    Ocena

    Bardzo ciekawa whisky, o dymności zbliżonej do wędzarni, z wytrawnym smakiem i długim finiszem, który niestety jest mocno pieprzny i ta pieprzność pozostaje długo na jęzku. Polecam, dla osób, które lubią bardziej wytrawne whisky i szukają ciekawych, nowych smaków. Stanisław

    Whisky

    BenRiach The Smoky Ten Single Malt Whisky 10-letnia | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  2. Whisky

    Royal Lochnagar 12 yo | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 249,99 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    174,99 zł
    1L = 249,99 zł
  3. Whisky

    Clynelish 14yo | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
  4. Ocena:
    4.15 (7 opinii)
    Yushan Blended Malt Whisky | 0,7L | 40%

    Ocena

    Zgadzam się z poprzednia opinia, że czuć dym i torf, ale dla mnie jest to zaletą. Głęboki , wyrazisty z dlugim finiszem pozwala delektować się długo niewielka ilością wyśmienitej, ulubionej substancji :-) Polecam. Jedna z moich ulubionych. Piotruś

    Whisky

    Yushan Blended Malt Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
  5. Ocena:
    4 (11 opinii)
    Angostura Rum 1919  | 0,7L | 40%

    Ocena

    Świetny aromat. Dla porównania ulubione rumy to El dorado od 12 w górę lub Flor de cana również 12-18. Od tych wymienionych jest zdecydowanie ostrzejszy ale zarazem lżejszy. Rafał

    Rum

    Angostura Rum 1919 | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł