Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Wybrane mocne -15% - strona 3

Wybrane mocne -15% - strona 3

Whisky, rum i tequilla z rabatem -15% przy min. 2 szt.

Termin obowiązywania promocji na stronie: 28.01-10.02.2025 do godz. 23:59

Lista produktów dostępna na: https://winnicalidla.pl/kategorie/promocja/mocne-15-wybrane

Zobacz jako Siatka Lista

217 produktów

  1. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Rum Real McCoy Single Blended 5yo | 0,7 L | 40%

    Ocena

    Świetny rum, bez porównania milszy dla podniebienia, niż wszystkie Flor de Caña, nawet 130th. Jeśli lubisz najlepsze Angostury i Mount Gay XO, to ten McCoy będzie idealny. Robert

    Rum

    Rum Real McCoy Single Blended 5yo | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  2. Hell Or High Water XO Rum | 0,7 L | 40%
    Hell or High Water XO Ten wyjątkowo rum to połączenie specjalnie wyselekcjonowanych destylatów pochodzących z aż 4 wysp: Barbadosu, Trynidadu, Jamajki i Gujany. Niektóre z nich dojrzewają w beczkach po amerykańskim bourbonie przez okres 15 lat. Aromat owoców tropikalnych, przypraw, czerwonego jabł...

    Rum

    Hell Or High Water XO Rum | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  3. Hell Or High Water Reserva Rum Tuba| 0,7 L | 40%
    Hell of High Water - dawniej Ron the Jeremy – to marka rumów która, po burzliwych przejściach i wielu upadkach odchodzi od kontrowersyjnego wizerunku twarzy tej marki. Dalej jednak chcą tworzyć doskonałe trunki, które pokochało wiele osób na całym świecie. Nowa nazwa Hell of High Water ma oznaczać g...

    Rum

    Hell Or High Water Reserva Rum Tuba| 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
  4. Rum

    Botucal Planas Rum | 0,7 L | 47% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
  5. Ocena:
    4.35 (3 opinie)
    Rammsteim Rum | 0,7L | 40%

    Ocena

    Rammstein Rum to prawdziwy ogień w butelce, idealnie pasujący do ciężkiego, industrialnego klimatu zespołu! Ciemny, mocny, z wyraźnymi nutami dębu, karmelu i subtelną czekoladą – każdy łyk to konkretna dawka metalowej energii. Świetnie wchodzi na czysto, ale w drinkach też robi robotę, dodając charakteru. Butelka prosta, ale z klasą, jak solidny riff na gitarze. To rum dla tych, którzy lubią, jak w życiu i w szklance jest mocno, wyraziście i z pazurem. Dla fanów ciężkiego brzmienia – pozycja obowiązkowa! Jędrzej

    Rum

    Rammsteim Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
    • Kuba
    • 40% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    4.55 (11 opinii)
    Legendario Anejo 9Y | 0,7L | 40%

    Ocena

    Zakochałam się w nim będąc na Kubie,Bardzo lubię rum czysty, ale także lubię przygotować dla siebie drinki na jego bazie, szkoda tylko że nie ma więcej rodzajów dostępnych w sprzedaży w sklepie. Iwona

    Rum

    Legendario Anejo 9Y | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 179,99 zł
    125,99 zł
    1L = 179,99 zł
  6. Mackmyra Björksav | 0,7 L | 46,1%
    Mackmyra to historyczna, pierwsza gorzelnia słodowej whisky w Szwecji. Założona w 1999 roku przez grupkę 8 studentów Królewskiego Instytutu Technologii w Sztokholmie, stanęła w miejscu dawnego młyna Mackmyra Bruk tuż przy miejscowości Valbo, na północ od Sztokholmu. W 2011 roku zbudowano nową, nowoc...

    Whisky

    Mackmyra Björksav | 0,7 L | 46,1% 700 ml

    1L = 437,13 zł
    305,99 zł
    1L = 437,13 zł
  7. Flying Dutchman 3 YO Amarone | 0,7 L | 40%
    Rum produkowany w bardzo małych partiach, w holenderskiej destylarni Zuidam, z melasy pochodzącej z Barbadosu, powolnej, trwającej ok. 2 tygodni fermentacji prowadzonej z udziałem 2 rodzajów drożdży oraz trzykrotnej destylacji w miedzianych alembikach. Dzięki leżakowaniu przez minimum 3 lata w beczk...

    Rum

    Flying Dutchman 3 YO Amarone | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  8. Flying Dutchman 3 YO Port | 0,7L | 40%
    Rum produkowany w bardzo małych partiach, w holenderskiej destylarni Zuidam, z melasy pochodzącej z Barbadosu, powolnej, trwającej ok. 2 tygodni fermentacji prowadzonej z udziałem 2 rodzajów drożdży oraz trzykrotnej destylacji w miedzianych alembikach. Leżakowany przez minimum 3 lata w beczkach po P...

    Rum

    Flying Dutchman 3 YO Port | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  9. Flying Dutchman No 3, Premium 3YO Dark Rum | 0,7L | 40%
    Rum typu small batch produkowany holenderskiej destylarni Zuidam, jako efekt ogromnej pasji jednego z jej właścicieli - Gilberta Zuidam, do tej kategorii alkoholu. Otrzymywany z melasy z Barbadosu, powolnej, trwającej ok. 2 tygodni fermentacji, prowadzonej z udziałem 2 rodzajów drożdży oraz trzykrot...

    Rum

    Flying Dutchman No 3, Premium 3YO Dark Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  10. Millstone Dutch Single Malt Whisky American Oak 5 YO | 0,7 L | 43%
    Holenderska whisky single malt z rodzinnej destylarni Zuidam, założonej w 1975 roku. Posiadająca ukryty owocowy charakter, który tworzy krystalicznie czysta brzeczka, długa fermentacja z udziałem, zarówno drożdży gorzelniczych, jak i browarniczych oraz powolna destylacja i leżakownie w doskonałej ja...

    Whisky

    Millstone Dutch Single Malt Whisky American Oak 5 YO | 0,7 L | 43% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  11. Ocena:
    3.65 (3 opinie)
    Appleton Estate 8 YO | 0,7L | 43%

    Ocena

    Rum z ostrym smakiem. Czy wanilia? Nie wyczuwam. Nie jest słodki trunek ale też nie jest mocno wytrawny jak whisky. Ma aromat ale jaki, jeszcze nie potrafię odróżnić. Czuję paloną beczkę ale bardzo delikatnie. Moc też jest wyczuwalna. Czy polecam - nie mam jeszcze zdania. Do herbaty nie nadaje się. Do sączenia małymi łyczkami tak. Robert

    Rum

    Appleton Estate 8 YO | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  12. Mackmyra Svensk Ek | 0,7 L | 46%
    Mackmyra to historyczna, pierwsza gorzelnia słodowej whisky w Szwecji. Założona w 1999 roku przez grupkę 8 studentów Królewskiego Instytutu Technologii w Sztokholmie, stanęła w miejscu dawnego młyna Mackmyra Bruk tuż przy miejscowości Valbo, na północ od Sztokholmu. W 2011 roku zbudowano nową, nowoc...

    Whisky

    Mackmyra Svensk Ek | 0,7 L | 46% 700 ml

    1L = 364,27 zł
    254,99 zł
    1L = 364,27 zł
  13. Cotswolds Founder's Choice Whisky | 0,7L | 60,5%
    Gorzelnia Cotswolds to jedna z najmłodszych brytyjskich destylarni i jedna z niewielu leżących w Anglii. Powstała w 2014 roku z inicjatywy amerykańskiego finansisty, Daniela Szora. Znaleźć ją można w okolicach wsi Stourton w środkowej Anglii. Nazwę zawdzięcza pobliskim wapiennym wzgórzom. Produkcja ...

    Whisky

    Cotswolds Founder's Choice Whisky | 0,7L | 60,5% 700 ml

    1L = 514,27 zł
    359,99 zł
    1L = 514,27 zł
    • Meksyk
    • 40% Zawartość alkoholu
    Tequila MiCampo Reposado 100% Agave | 1L | 40%
    Podobnie jak istniejąca od 1997 roku marka Casa Noble tequila Mi Campo powstaje w istniejącej od 1991 roku gorzelni La Cofradia. Wprowadzona na rynek w 2018 roku przez amerykańskiego giganta Constellation Brands Mi Campo to trunek, dla którego grupę docelową stanowią tzw. millenialsi. Wersje starzon...

    Tequila

    Tequila MiCampo Reposado 100% Agave | 1L | 40% 1 l

    1L = 299,99 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    299,99 zł
    1L = 299,99 zł
    • Meksyk
    • 40,0% Zawartość alkoholu
    Tequila Casa Noble Reposado 100% Agave | 0,7 L | 40%
    Historia produkcji tequili przez wytwórców Casa Noble sięga roku 1700. Nad jej jakością obecnie czuwa Jose „Pepe” Hermosillo, obecnie ósme pokolenie rodziny tworzącej tequilę od ponad 300 już lat. Co więcej, to właśnie tutaj, wedle oficjalnych dokumentów, niejaki Pedro Sanchez de Tagle jako pierwszy...

    Tequila

    Tequila Casa Noble Reposado 100% Agave | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 542,84 zł
    379,99 zł
    1L = 542,84 zł
    • Meksyk
    • 40,0% Zawartość alkoholu
    Tequila Casa Noble Crystal/Blanco 100% Agave | 0,7 L | 40%
    Historia produkcji tequili przez wytwórców Casa Noble sięga roku 1700. Nad jej jakością obecnie czuwa Jose „Pepe” Hermosillo, obecnie ósme pokolenie rodziny tworzącej tequilę od ponad 300 już lat. Co więcej, to właśnie tutaj, wedle oficjalnych dokumentów, niejaki Pedro Sanchez de Tagle jako pierwszy...

    Tequila

    Tequila Casa Noble Crystal/Blanco 100% Agave | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
  14. Whisky Yushan Signature Bourbon Cask | 0,5L | 46%
    Destylarnia Nantou jest drugą, po Kavalan, gorzelnią produkującą whisky na Tajwanie. Umiejscowiona wokół miasta i hrabstwa Nantou, w pobliżu górskiego łańcucha Bagua i rzeki Maoluo, pisze od 2008 roku nową historię dla tychże terenów, znanych od dawien dawna z herbacianych upraw. Jej dyrektor, Puli ...

    Whisky

    Whisky Yushan Signature Bourbon Cask | 0,5L | 46% 500 ml

    1L = 479,98 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    239,99 zł
    1L = 479,98 zł