Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Wybrane mocne -15% - strona 6

Wybrane mocne -15% - strona 6

Whisky, rum i tequilla z rabatem -15% przy min. 2 szt.

Termin obowiązywania promocji na stronie: 28.01-10.02.2025 do godz. 23:59

Lista produktów dostępna na: https://winnicalidla.pl/kategorie/promocja/mocne-15-wybrane

Zobacz jako Siatka Lista

217 produktów

  1. Whisky

    Bulleit 10 YO Whiskey | 0,7L | 45,6% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  2. Ocena:
    4.9 (11 opinii)
    Bacardi Gran Reserva Diez | 0,7L | 40%

    Ocena

    W tym pułapie cenowym przetestowałem większość dostępnych tu rumów, tych godnych zakupu oczywiście. Jest to najciekawsza opcja a sama jest zwyczajnie jedyny w swoim rodzaju. Jest bardzo delikatnie, słodki, głęboki, tytoniowy. Brodacz

    Rum

    Bacardi Gran Reserva Diez | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  3. Rum

    Mount Gay XO | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
  4. Ocena:
    4 (11 opinii)
    Crabbie's Yardhead | 0,7L | 40%

    Ocena

    Na początek niezły single malt. Ciekawa butelka z uchem. W aromacie słodki, niezbyt lotny, czuć trochę cytrusów, masła i karmelu. W smaku wyczuwalna pieprzność. Kupiłem z kuponem 20%. Za tę cenę dla mnie warta zakupu. Robert

    Whisky

    Crabbie's Yardhead | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 171,41 zł
    119,99 zł
    1L = 171,41 zł
  5. Scorpions Rock’n Roll Star Single Malt | 0,7L | 40%
    Whisky pochodzi ze szwedzkiej destylarni Mackmyra, a nad całym procesem produkcji wraz z członkami zespołu, czuwała master blender Angela D’Orazio. Whisky leżakuje w beczkach po bourbonie oraz w beczkach po sherry oloroso, finiszowana jest dodatkowo w beczkach po niemieckim specjale, jakim jes...

    Whisky

    Scorpions Rock’n Roll Star Single Malt | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 514,27 zł
    359,99 zł
    1L = 514,27 zł
  6. Ocena:
    4 (11 opinii)
    Angostura Rum 1919  | 0,7L | 40%

    Ocena

    Świetny aromat. Dla porównania ulubione rumy to El dorado od 12 w górę lub Flor de cana również 12-18. Od tych wymienionych jest zdecydowanie ostrzejszy ale zarazem lżejszy. Rafał

    Rum

    Angostura Rum 1919 | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
    • Meksyk
    • 40% Zawartość alkoholu
    Patron, Reposado Tequila | 0,7L | 40%
    OPIS PRODUKTU Patron Reposado to super premium elegancka tequila wytworzona w 100% z niebieskiej agawy. Jej delikatny i słodki smak agawy zawdzięczamy m.in. rzemieślniczemu pieczeniu agawy w kaflowych piecach czy długiej fermentacji w sosnowych kadziach. Jako jedna z nielicznych destylarni tequili ...

    Tequila

    Patron, Reposado Tequila | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
  7. Whisky

    Aultmore 12 YO Whisky| 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
  8. Ocena:
    4.55 (30 opinii)
    Brugal 1888 | 0,7L | 40%

    Ocena

    To najfantastyczniejszy rum jakim delektowaliśmy się z mężem i przyjaciółmi. Szlachetna barwa. Poezja i harmonia smaku. Do picia tylko i wyłącznie solo. Dodawanie czegokolwiek do niego (za wyjątkiem odrobiny lodu) to najgorsza z możliwych profanacji Ewa

    Rum

    Brugal 1888 | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
na stronę