Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Tydzień niemiecki

Tydzień niemiecki

Zobacz jako Siatka Lista

26 produktów

  1. Durkheimer Hochmess Vier Jahreszeiten Riesling Trocken
    Dürkheimer Hochmess to Riesling od cenionej spółdzielni Vier Jahreszeiten Winzer, która zrzesza winiarzy z okolic Bad Dürkheim. Oznaczenie "Trocken" wskazuje na wino wytrawne, a nazwa "Hochmess" odnosi się do konkretnej parceli (siedliska), z której pochodzą owoce. Region Palatynatu zapewnia temu ...

    Wino

    Durkheimer Hochmess Vier Jahreszeiten Riesling Trocken 750ml

    1L = 59,99 zł
    44,99 zł
    1L = 59,99 zł
  2. Ostatnie Sztuki
    Riesling Hessenstein, Prinz von Hessen
    Riesling Hessenstein produkowany jest w niemieckim regionie Rheingau, przez renomowaną winnicę Prinz von Hessen. Trunek powstaje z gron rosnących w chłodniejszym klimacie, cechującym się znacznymi różnicami temperatur między dniem a nocą. Warunki uprawy nadają temu winu wyrazistą kwasowość a nowocze...

    Wino

    Riesling Hessenstein, Prinz von Hessen 750 ml

    1L = 70,65 zł
    52,99 zł
    1L = 70,65 zł
  3. Dornfelder Deacoholized, Dr. Zenzen | Wino dealkoholizowane
    Dealkoholizowane wino stworzone z odmiany Dornfelder z Niemiec. Szczep ten ceniony jest za głęboki kolor oraz wyraźne aromaty ciemnych owoców. W wydaniu bezalkoholowym zachowuje typowy profil smakowy odmiany.   Degustacja wina Dornfelder Deacoholized Wino pachnie jeżynami, suszoną śliwką i p...

    Wino

    Dornfelder Deacoholized, Dr. Zenzen | Wino dealkoholizowane 750 ml

    1L = 46,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    34,99 zł
    1L = 46,65 zł
  4. Emperor's Way, The Imperial Abbey | 0,7L | 48%
    Harmonijnie zbalansowana whisky, która posiada aromaty i smaki: dymu, mandarynki, rodzynek, świątecznego ciasta, migdałów, pikantnego dębu i ciemnej czekolady. Whisky niefiltrowana na zimno, niebarwiona. Limitowana edycja składa się z 3336 butelek.

    Whisky

    Emperor's Way, The Imperial Abbey | 0,7L | 48% 700 ml

    1L = 714,27 zł
    499,99 zł
    1L = 714,27 zł
  5. Elsburn Matured in Amarone Cask, Batch No. 1 | 0,7L | 46%
    Elsburn - Hercyńska Single Malt Whisky z Niemiec dojrzewała od pierwszego do ostatniego dnia w wybranych beczkach, które wcześniej były używane do leżakowania pikantnego wina Amarone w regionie Valpolicella (Werona, Włochy) przez co najmniej 5 lat. Limitowana edycja składająca się z 1632 butelek o m...

    Whisky

    Elsburn Matured in Amarone Cask, Batch No. 1 | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 599,99 zł
    419,99 zł
    1L = 599,99 zł
  6. Elsburn Exclusive 2022 Edition Iberica  | 0,7L | 58,8%
    Elsburn Iberica to niemiecka whisky single malt z Hercynian Distilling Co. z gór Harz. Dojrzewa łącznie przez 9 lat w beczkach pierwszego napełnienia po sherry, maladze i porto z Półwyspu Iberyjskiego. Destylarnia zabutelkowała whisky niefiltrowaną i niebarwioną. Na całym świecie dostępnych jest tyl...

    Whisky

    Elsburn Exclusive 2022 Edition Iberica | 0,7L | 58,8% 700 ml

    1L = 807,13 zł
    564,99 zł
    1L = 807,13 zł
  7. Slyrs Bavarian Rye Whisky | 0,7 L | 41%
    Wszystko zaczęło się w 1994 roku: wyszkolony piwowar i mistrz gorzelnictwa Florian Stetter udał się w podróż studyjną do Szkocji. Jest zaskoczony podobieństwami do swojej ojczyzny - Górnej Bawarii: góry, czysta woda i cudownie czyste powietrze. Do tego dochodzi czasami upór Szkotów, który wydaje mu ...

    Whisky

    Slyrs Bavarian Rye Whisky | 0,7 L | 41% 700 ml

    1L = 322,84 zł
    225,99 zł
    1L = 322,84 zł
    • Niemcy
    • 18% Zawartość alkoholu
    Stork Rose Rye | 0,7 L | 18%
    Historia gorzelni Stork Club jest dość krótka, ale już teraz obfituje w znaczące sukcesy. Gorzelnia ta powstała w 2004 roku w miasteczku Schlepzig, leżącym w idyllicznej nizinie na terenie Rezerwatu Biosfery Spreewald, 60 kilometrów na południe od Berlina. W 2016 roku pieczę nad zakładem przejęło tr...

    Aperitif

    Stork Rose Rye | 0,7 L | 18% 700 ml

    1L = 171,41 zł
    119,99 zł
    1L = 171,41 zł
    • Niemcy
    • 42% Zawartość alkoholu
    Knut Hansen Dry Gin | 0,5L | 42%
    Hamburg Distilling Company w, której powstaje Knut Hansen Dry Gin to destylarnia stawiająca w głównej mierze na zrównoważony rozwój i regionalność. Knut Hansen Dry Gin jest czterokrotnie destylowany przy niezwykle wolnym poborze energii. Do jego produkcji używane są składniki botaniczne pochodzące z...

    Gin

    Knut Hansen Dry Gin | 0,5L | 42% 500 ml

    1L = 349,98 zł
    174,99 zł
    1L = 349,98 zł
    • Niemcy
    • 58.6% Zawartość alkoholu
    Ginsanity Dry Gin "Navy Strength" | 0,5L | 58,6%
    Ginsanity Dry Gin „Navy Strength” destylowany jest w małej destylarni w Kolonii. Jego twórcy Dagmar i Michael Frangenberg od niemal 20 lat tworzą udany związek i współnie rozwijają swoją pasję do giu. Tworzą ekstrawaganckie i odważne trunki doceniane na arenie mędzynarodowej. Podobnie jak „The Cl...

    Gin

    Ginsanity Dry Gin "Navy Strength" | 0,5L | 58,6% 500 ml

    1L = 579,98 zł
    289,99 zł
    1L = 579,98 zł
    • Niemcy
    • 42.5% Zawartość alkoholu
    Ginsanity Dry Gin "Strong Coffee" | 0,5L | 42,5%
    Ginsanity Dry Gin „Strong Coffee” produkowany jest w małej destylarni w Kolonii. Jego twórcy Dagmar i Michael Frangenberg to prawdziwi konserzy, ich pasja do ginu istnieje niemalże tak długo jak ich związek - prawie dwie dekady. Ginsanity Dry Gin „Strong Coffee” łączy w sobie mocny smak palonych...

    Gin

    Ginsanity Dry Gin "Strong Coffee" | 0,5L | 42,5% 500 ml

    1L = 519,98 zł
    259,99 zł
    1L = 519,98 zł
    • Niemcy
    • 42.5% Zawartość alkoholu
    Ginsanity Dry Gin " The Classic " | 0,5L | 42,5%
    Twórcami Ginsanity Dry Gin "The Classic" są Dagmar i Michael Frangenberg - małżeństwo, którego wspólna pasja do ginu istnieje niemalże tak długo, jak ich związek - prawie 2 dekady. Pewnego wieczoru przy kuchennym stole, pada odważna decyzja: „ Zróbmy to! Stwórzmy własny gin!” Trzy kolejne lata wypeł...

    Gin

    Ginsanity Dry Gin " The Classic " | 0,5L | 42,5% 500 ml

    1L = 499,98 zł
    249,99 zł
    1L = 499,98 zł
    • Niemcy
    • 44% Zawartość alkoholu
    Schloss Gin  | 0,5L | 44%
    Zupełnie niespotykany, niemiecki gin wytwarzany przez jednego z najlepszych producentów wina w tym kraju – Schloss Johannisberg. Ten wyjątkowy trunek wytworzony w stylu London Dry produkowany jest w niewielkiej ilości, zaś większość składników potrzebnych do stworzenia ginu pochodzi z terenów przyle...

    Gin

    Schloss Gin | 0,5L | 44% 500 ml

    1L = 239,98 zł
    119,99 zł
    1L = 239,98 zł
  8. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Elsburh Wayfare batch #2 | 0,7L | 57,9%

    Ocena

    Jeżeli chcesz spróbować coś wyjątkowego w CS i NAS to ta pozycja Ciebie nie zawiedzie. Jej smak i zapach to poezja dla nosa i podniebienia Wyśmienita jakość sama w sobie. Więcej takich pozycji dla miłośników whisky!!!!!! jacek

    Whisky

    Elsburh Wayfare batch #2 | 0,7L | 57,9% 700 ml

    1L = 599,99 zł
    419,99 zł
    1L = 599,99 zł
    • Niemcy
    • 29% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    4.5 (2 opinie)
    Monkey 47 Sloe Gin Likier | 0,5L | 29%

    Ocena

    W smaku właściwie to nie gin, tylko likier. Zupełnie nie przypomina Monkey 47, więc jego zwolennicy mogą być zawiedzeni. Sprawdza się w lekkich, słodkich koktajlach lub z lodem i krojonym cytrusem. Jole

    Spirit drink

    Monkey 47 Sloe Gin Likier | 0,5L | 29% 500 ml

    1L = 359,98 zł
    179,99 zł
    1L = 359,98 zł
na stronę