Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Wybrane mocne 15

Wybrane mocne 15

Rabat -15% na wybrane produkty z kategorii: koniak, brandy, calvados i armagnac

 

Termin obowiązywania promocji na stronie: 09.09.-18.09.2024 do godziny 23:59

Lista produktów dostępna na:https://winnicalidla.pl/kategorie/promocja/wybrane-mocne-15 

Zobacz jako Siatka Lista

36 produktów

  1. Chateau de Laubade VSOP | 0,7L | 40%
    Chateau de Laubade to przedstawiciel rzadkiego typu francuskiej brandy wywodzącej się z leżącej na południowym zachodzie kraju Gaskonii. VSOP to skrót, który oznacza “Very Superior Old Pale”. Chateau de Laubade VSOP to armaniak powstający z kupażu “eaux de vie” (destylatów), które butelkowane są w w...

    Armagnac

    Chateau de Laubade VSOP | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
  2. Brandy Badel Black | 0,7L | 40%
    W tym wyjątkowym produkcie połączyła się sztuka destylacji i oryginalna receptura. Wybrane destylaty winne leżakowały nawet 15 lat w beczkach z dębu slavońskiego. Poczujesz pełnię smaku z delikatnymi nutami drewna, wanilii, prażonych migdałów, zielonych orzechów włoskich i rodzynek. Nasza mistrz...

    Brandy

    Brandy Badel Black | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 157,13 zł
    109,99 zł
    1L = 157,13 zł
  3. Ostatnia Sztuka
    Ocena:
    5 (1 opinia)
    Armagnac Sempe 15YO Saint Pierre GB| 0,7L | 40%

    Ocena

    Staję się powoli od grudnia fanem armaniaków. I w tym wypadku się nie zawiodłem. Jeżeli poszukujesz czegoś ciekawego a jednocześnie innego niż koniak to polecam. DARIUSZ

    Armagnac

    Armagnac Sempe 15YO Saint Pierre GB| 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 428,56 zł
    299,99 zł
    1L = 428,56 zł
  4. Ocena:
    4.65 (27 opinii)
    Remy Martin VSOP | 0,7L | 40%

    Ocena

    Bardzo dobry koniak za rozsądną cenę, do tego 2 szklanki w zestawie limited edition. Polecam. Gdyby jednak ktos podróżował po Dubaju, to na lotnisku dostaniecie najcudowniejsze trunki znanych marek. Niby takie same, ale w smaku zupełnie inne Grzegorz

    Koniak

    Remy Martin VSOP | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
  5. Ocena:
    4.6 (31 opinii)
    Torres  20YO Brandy | 0,7L | 40%

    Ocena

    Brandy dla koneserów. Znacznie różni się od wersji 15yo. Jest bardziej dojrzała i wytrawna w smaku i aromacie. Wykwintny smak i aromat pochodzący z dojrzewania w dębowych beczkach. Czuć lekką wanilię, delikatny karmel. Brak zapachu spirytusu. Nie wyczułem żadnych sztucznych aromatów. Czuć że to produkt z górnej półki. Jedyny minus że to tylko 40% Jacek

    Brandy

    Torres 20YO Brandy | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 314,27 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł
  6. Ocena:
    4.25 (11 opinii)
    Gautier VS Koniak | 0,7L | 40%

    Ocena

    Delikatny aromat suszonych gruszek z morelami, łagodne akcenty waniliowo-mlecznego deseru. Zachowany wytrawny smak. Doskonały solo lub z dobrym espresso z lodami lub innym deserem. Piotr

    Koniak

    Gautier VS Koniak | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 214,27 zł
    149,99 zł
    1L = 214,27 zł
na stronę