Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Świąteczna Winnica - strona 4

Świąteczna Winnica - strona 4

Wybrane wina i alkohole mocne z rabatem -35 zł przy rezerwacji za min. 300 zł lub -70 zł przy rezerwacji za min. 450 zł

 

Termin obowiązywania promocji na stronie: 02-26.12.2024 do godziny 23:59

Lista produktów dostępna na: https://winnicalidla.pl/kategorie/promocja/swiateczna-winnica

Zobacz jako Siatka Lista

148 produktów

  1. Ocena:
    4.8 (5 opinii)
    Likier Pogues Cinnamon | 0,7L | 35%

    Ocena

    Jeśli ktoś lubi smak cynamonu i jednocześnie jest amatorem whisky to Pogues jest właśnie dla niego. Miła w smaku, subtelny cynamonowy finisz, a do picia wystarczy kostka lodu, no może dwie :) polecam Artur

    Likier

    Likier Pogues Cinnamon | 0,7L | 35% 700 ml

    1L = 165,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    115,99 zł
    1L = 165,70 zł
  2. Whisky

    Gladstone American Oak Front | 0,7L | 41% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  3. Wino

    Cabernet Sauvignon, Golden Kaan 750 ml

    1L = 47,99 zł
    TANIEJ z Lidl Plus
    Lidl Plus
    35,99 zł
    1L = 47,99 zł
  4. Ocena:
    4.9 (11 opinii)
    Bacardi Gran Reserva Diez | 0,7L | 40%

    Ocena

    W tym pułapie cenowym przetestowałem większość dostępnych tu rumów, tych godnych zakupu oczywiście. Jest to najciekawsza opcja a sama jest zwyczajnie jedyny w swoim rodzaju. Jest bardzo delikatnie, słodki, głęboki, tytoniowy. Brodacz

    Rum

    Bacardi Gran Reserva Diez | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  5. Whisky

    Highland Park Viking Honour 12YO Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 314,27 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł
na stronę