Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Cabernet Sauvignon - strona 2

Cabernet Sauvignon - strona 2

Pochodzi z francuskiego regionu Bordeaux, a międzynarodową sławę zyskał w XX wieku. Cabernet Sauvignon daje wina mocno skoncentrowane, z dużą ilością tanin, które doskonale znoszą dojrzewanie w beczce. Typowe dla wina z tej odmiany aromaty to nuty czarnej porzeczki i likieru porzeczkowego, zielonej papryki, ciemnych owoców, takich jak jagody i jeżyny. Często Cabernet Sauvignon jest mieszany z innymi odmianami – nadaje takiemu kupażowi mocy i struktury. Najlepsze wina pochodzą z Bordeaux i Kalifornii, choć wszędzie można znaleźć bardzo dobre przykłady. Cabernet Sauvignon najlepiej podawać do wołowiny z rusztu z sosem z zielonego pieprzu lub intensywnymi przyprawami.

Zobacz jako Siatka Lista

49 produktów

  1. Ostatnie Sztuki
    Ocena:
    4.5 (6 opinii)
    Ermitage, Bock

    Ocena

    Godne polecenia wino.Smakuje jak dużo drozsze Bordeaux ze 'starej' /dobrej!/ szkoły -zakup dokonany był w promocji .Ponieważ nie wypiliśmy od razu całej butelki,troche zostało na następny dzień i nie smakowało juz tak dobrze. Dlatego polecam wypić od razu,ew.po lekkim napowietrzeniu. Rafał

    Wino

    Ermitage, Bock 750 ml

    1L = 79,99 zł
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  2. Wino

    Cabernet Sauvignon, Golden Kaan 750 ml

    1L = 47,99 zł
    TANIEJ z Lidl Plus
    Lidl Plus
    35,99 zł
    1L = 47,99 zł
Strona
na stronę