Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Top alkohol mocny

Top alkohol mocny

Wybrane alkohole mocne z rabatem -15% przy rezerwacji min. 2 szt.

 

Termin obowiązywania promocji na stronie: od 18.10. (od godziny 15:00) do 21.10.2024 (do godziny 14:00)

Lista produktów dostępna na: https://winnicalidla.pl/kategorie/promocja/top15

Zobacz jako Siatka Lista

26 produktów

    • Panama
    • 15% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    5 (3 opinie)
    Bumbu Cream Likier  | 0,7L | 15%

    Ocena

    Genialnie skomponowany likier na bazie panamskiego rumu Bumbu XO. Kokos, wanilia, kardamon dominują w smaku. Zupełnie inny profil niż likiery irlandzkie na bazie whiskey. Maciej

    Likier

    Bumbu Cream Likier | 0,7L | 15% 700 ml

    1L = 194,27 zł
    135,99 zł
    1L = 194,27 zł
  1. Starlino Hotel Orange Aperitif | 0,75L | 17%
    Starlino Hotel ORANGE Aperit. - Starlino to linia włoskich aperitivo, bazująca na recepturze stworzonej w hotelu Starlino w 1906 roku.Produkowane wyłącznie z naturalnych składników we włoskiej fabryce zlokalizowanej w Turynie. Są one doskonałą alte...

    Aperitif

    Starlino Hotel Orange Aperitif | 0,75L | 17% 750 ml

    1L = 133,32 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    99,99 zł
    1L = 133,32 zł
  2. Whisky

    Woodford Reserve Kentucky Straight Rye Whiskey | 0,7L | 45,2% 700 ml

    1L = 299,99 zł
    209,99 zł
    1L = 299,99 zł
  3. Bitters

    Martini Riserva Speciale Bitter | 0,7L | 28,5%  700 ml

    1L = 142,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    99,99 zł
    1L = 142,84 zł
  4. Ocena:
    4.8 (14 opinie)
    Singleton of Dufftown Whisky 18-letnia | 0,7L | 40%

    Ocena

    W tej cenie bardzo dobra whisky 18letnia ale jest dość płaska na finishu który jest wyjątkowo krótki, mały woltaz też jest mankamentem. Natomiast globalnie to naprawdę solidla whiskey a cena sprawia że jest warta spróbowania bo smakuje jak klasyka regionu Speyside. Marek

    Whisky

    Singleton of Dufftown Whisky 18-letnia | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 542,84 zł
    379,99 zł
    1L = 542,84 zł
  5. Ocena:
    4.45 (14 opinie)
    Kavalan Port Cask Finish Single Malt | 0,7L | 40%

    Ocena

    Polecam. Aromat: bardzo ładny, bogaty. Winogrona czerwone dojrzałe, dojrzałe wanilia, cukier trzcinowy, delikatna nuta alkoholu porto, trochę dymu, w tle dojrzałe egzotyczne owoce. Smak: słodko z przyprawami i lekko pieprzne. Sporo czerwonych owoców, lukrecja, dębina, słodka nuta wina Porto, troszkę na podniebieniu osadza się delikatna kwaskowatość kojarząca się ze śliwką, wiśnią. Finisz:Dość krótki, przyjemny, słodkie owoce z przyprawami, przechodzącymi w delikatny biały pieprze i tytoń. Mariusz

    Whisky

    Kavalan Port Cask Finish Single Malt | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 428,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    299,99 zł
    1L = 428,56 zł
na stronę