Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Mocne drinki -30% - strona 4

Mocne drinki -30% - strona 4

Rabat -30% na co drugą najtańszą sztukę wybranych alkoholi mocnych.

 

Termin obowiązywania promocji na stronie: 19-28.08.2024 do godziny 23:59

Lista produktów dostępna na: https://winnicalidla.pl/kategorie/promocja/mocne-drinki-30

Zobacz jako Siatka Lista

161 produktów

  1. Crafty Hills Harbour Gin | 0,7L | 40%
    Hills & Harbour Gin urzeka nietypowym dla ginu smakiem, w którym jałowiec jest tylko jednym z elementów całej układanki. Nie dominuje nad resztą, nie jest myślą przewodnią, nie przeszkadza, jest delikatnie ukryty. Zamiast niego, zdecydowany prym wiodą cytrusy, egzotyczna słodycz mango, może ananasa,...

    Gin

    Crafty Hills Harbour Gin | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 292,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    204,99 zł
    1L = 292,84 zł
  2. Dictador Treasure - Premium Colombian Aged Gin | 0,7L | 43%
    Jedyny w swoim rodzaju gin z destylatu trzciny cukrowej z domieszką ziół, przypraw, korzeni i cytrusów. Starzony przez 35 tygodni w beczkach po rumie Dictador, dzięki czemu zyskuje unikatowy charakter, kolor i wyrazisty smak. Barwa Pełna, wyrazista, bursztynu z refleksami złota. Wyróżnia go aromat ...

    Gin

    Dictador Treasure - Premium Colombian Aged Gin | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  3. Bimber potato wódka | 0,7L | 40%
    Bogaty aromat sianokosów, rosy osiadającej na płatkach maków, słodkiego nektaru kwiatów magnoliowatych i syropu klonowego pozyskiwanego w prowincji Quebec. W smaku jędrna, treściwa, skondensowana i esencjonalna, z charakterną nutą pumpernikla, ...

    Wódka

    Bimber potato wódka | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 214,27 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    149,99 zł
    1L = 214,27 zł
  4. Wódka

    Stumbras Organic Premium | Kartonik | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 155,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    108,99 zł
    1L = 155,70 zł
    • Szkocja
    • 43,3% Zawartość alkoholu
    Tobermory Mountain Gin | 0,7L | 43,3%
    Tobermory Mountain gin jest destylowany na wyspie Mull, wchodzącej w skład archipelagu Hebrydy złożonego z 500 wysp oceanicznych, w jednej z pierwszych założonych destylarni w Szkocji w 1798 r. Swój wyjątkowy smak zawdzięcza maceracji dziko rosnących, starannie selekcjonowanych i ręcznie zbieranyc...

    Gin

    Tobermory Mountain Gin | 0,7L | 43,3% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
    • Szkocja
    • 43,30% Zawartość alkoholu
    Tobermory Gin | 0,7L | 43,3%
    Tobermory Hebridean gin jest destylowany na wyspie Mull, wchodzącej w skład archipelagu Hebrydy złożonego z 500 wysp oceanicznych, w jednej z pierwszych założonych destylarni w Szkocji w 1798 r. Swój wyjątkowy smak zawdzięcza lokalnym składnikom wykorzystanym do maceracji jak dziko rosnący wrzos, c...

    Gin

    Tobermory Gin | 0,7L | 43,3% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
    • Polska
    • 40% Zawartość alkoholu
    U'luvka Magnum Wódka | 1,75L | 40%
    U’LUVKA reprezentuje sztukę współczesnego gorzelnictwa i rektyfikacji na wysokim poziomie, jednocześnie czerpiąc inspiracje z tradycji alchemików pochodzących z XVI-wiecznego Dworu Królewskiego. W 1606 roku król Zygmunt III zlecił słynnemu alchemikowi, Michałowi Sędziwojowi, stworzenie wódki o wyj...

    Wódka

    U'luvka Magnum Wódka | 1,75L | 40% 1,75 l

    1L = 222,85 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    389,99 zł
    1L = 222,85 zł
  5. Oxley Gin | 0,7L | 46%
    Oxley Gin to oryginalna marka London Gin, która łączy sprawdzone tradycje destylatorskie z innowacjami technologicznymi. Co wyróżnia ten brand? Jej gin powstaje metodą nowoczesnej destylacji próżniowej przeprowadzanej w wyjątkowo niskiej temperaturze, sięgającej –5 st. C. ...

    Gin

    Oxley Gin | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 249,99 zł
    174,99 zł
    1L = 249,99 zł
  6. Gin City of London Brazilian Lime | 0,7L | 40,3%
    Ten zachwycająco orzeźwiający gin jest inspirowany owocami cytrusowymi, które w czasach rozkwitu Imperium Brytyjskiego spływały Tamizą z odległych krajów. Brazilian Lime doskonale komponuje się z tonikiem, ale sprawdza się również w koktajlach inspirowanych tropikami. Na nosie wyczuwalna jest aromat...

    Gin

    Gin City of London Brazilian Lime | 0,7L | 40,3% 700 ml

    1L = 164,27 zł
    114,99 zł
    1L = 164,27 zł
  7. Gin

    Tanqueray Flor De Sevilla | 0,7L | 41,3% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł
  8. Del Professore Madam Gin | 0,7L | 43%
    Gin Madame uosabia ducha włoskiej tradycji zielarskiej. Powstaje z mieszanki destylatów i naparów, które po powolnym dojrzewaniu nabierają charakterystycznego bursztynowego koloru. Gin ten odpowiedni będzie dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z tym alkoholem. Mieszanka ziół i przypraw takich j...

    Gin

    Del Professore Madam Gin | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 264,27 zł
    184,99 zł
    1L = 264,27 zł
  9. Ostatnie Sztuki
    Del Professore Crocodile Gin | 0,7L | 45%
    Del Professore to odzwierciedlenie indywidualnych historii, marzeń i zaangażowania ludzi, którzy za nimi stoją. Wszystkie produkty są dziełem grupy przyjaciół barmanów, na czele której stoi Leonardo Leuci. To on jako pierwszy rozpoczął poszukiwania autentycznych włoskich składników, ożywił zapomnian...

    Gin

    Del Professore Crocodile Gin | 0,7L | 45% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  10. Ostatnie Sztuki
    Ocena:
    3 (1 opinia)
    Bols Genever 21 | 0,7L | 38%
    Bols Genever 21st Century to najmłodszy członek rodziny geneverów Bols. Przez bardzo niską zawartości maltspirit w mieszance jest to wariant bardzo łagodny, o silnych nutach kwiatów, przypraw i owoców. Doskonały na czysto, a także w prostych koktajlach, jak np. Elderflower Collins. Cena...

    Gin

    Bols Genever 21 | 0,7L | 38% 700 ml

    1L = 192,84 zł
    134,99 zł
    1L = 192,84 zł
    • Dania
    • 40% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    4.65 (11 opinii)
    Danzka Cranraz Wódka | 0,7L | 40%

    Ocena

    Danzka, to Danzka, jej nie trzeba reklamować. Kto próbował, ten wie o czym mówię. Butelka schłodzona w zamrażalniku bardzo długo trzyma niską temp. a tego smaku nie da się podrobić. POLECAM. Sławomir

    Wódka

    Danzka Cranraz Wódka | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 108,56 zł
    75,99 zł
    1L = 108,56 zł
na stronę