Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Livebuy - strona 5

Livebuy - strona 5

Specjalny kod rabatowy -20%!

 

Wprowadź kod "Live20" w koszyku, aby zyskać rabat -20% na cała rezerwację!

 

Kod ważny do 13.02.2023 do godz 23:59.

Lista produktów objętych promocją dostępna na: winnicalidla.pl/livebuy.html

Zobacz jako Siatka Lista

262 produkty

  1. Starlino Hotel Orange Aperitif | 0,75L | 17%
    Starlino Hotel ORANGE Aperit. - Starlino to linia włoskich aperitivo, bazująca na recepturze stworzonej w hotelu Starlino w 1906 roku.Produkowane wyłącznie z naturalnych składników we włoskiej fabryce zlokalizowanej w Turynie. Są one doskonałą alte...

    Aperitif

    Starlino Hotel Orange Aperitif | 0,75L | 17% 750 ml

    1L = 133,32 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    99,99 zł
    1L = 133,32 zł
  2. Bimber potato wódka | 0,7L | 40%
    Bogaty aromat sianokosów, rosy osiadającej na płatkach maków, słodkiego nektaru kwiatów magnoliowatych i syropu klonowego pozyskiwanego w prowincji Quebec. W smaku jędrna, treściwa, skondensowana i esencjonalna, z charakterną nutą pumpernikla, ...

    Wódka

    Bimber potato wódka | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 214,27 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    149,99 zł
    1L = 214,27 zł
  3. Renegade Pre-Cask Westerhall | 0,7L | 50%
    Rum Renegade - To kolejny koncept Marka Reynier, właściciela destylarni Waterford. Tym razem jego nowa destylarnia rumu na Grenadzie, gdzie trzcina cukrowa z każdej farmy, rosnąca na innym podłożu i w nieco odmiennym klimacie jest destylowana oddzielnie. Powstaje zate...

    Rum

    Renegade Pre-Cask Westerhall | 0,7L | 50% 700 ml

    1L = 314,27 zł
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł
  4. Wódka

    Stumbras Organic Premium | Kartonik | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 155,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    108,99 zł
    1L = 155,70 zł
    • Szkocja
    • 43,3% Zawartość alkoholu
    Tobermory Mountain Gin | 0,7L | 43,3%
    Tobermory Mountain gin jest destylowany na wyspie Mull, wchodzącej w skład archipelagu Hebrydy złożonego z 500 wysp oceanicznych, w jednej z pierwszych założonych destylarni w Szkocji w 1798 r. Swój wyjątkowy smak zawdzięcza maceracji dziko rosnących, starannie selekcjonowanych i ręcznie zbieranyc...

    Gin

    Tobermory Mountain Gin | 0,7L | 43,3% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
    • Szkocja
    • 43,30% Zawartość alkoholu
    Tobermory Gin | 0,7L | 43,3%
    Tobermory Hebridean gin jest destylowany na wyspie Mull, wchodzącej w skład archipelagu Hebrydy złożonego z 500 wysp oceanicznych, w jednej z pierwszych założonych destylarni w Szkocji w 1798 r. Swój wyjątkowy smak zawdzięcza lokalnym składnikom wykorzystanym do maceracji jak dziko rosnący wrzos, c...

    Gin

    Tobermory Gin | 0,7L | 43,3% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
  5. Oxley Gin | 0,7L | 46%
    Oxley Gin to oryginalna marka London Gin, która łączy sprawdzone tradycje destylatorskie z innowacjami technologicznymi. Co wyróżnia ten brand? Jej gin powstaje metodą nowoczesnej destylacji próżniowej przeprowadzanej w wyjątkowo niskiej temperaturze, sięgającej –5 st. C. ...

    Gin

    Oxley Gin | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 249,99 zł
    174,99 zł
    1L = 249,99 zł
  6. Ocena:
    4.8 (5 opinii)
    Likier Pogues Cinnamon | 0,7L | 35%

    Ocena

    Jeśli ktoś lubi smak cynamonu i jednocześnie jest amatorem whisky to Pogues jest właśnie dla niego. Miła w smaku, subtelny cynamonowy finisz, a do picia wystarczy kostka lodu, no może dwie :) polecam Artur

    Likier

    Likier Pogues Cinnamon | 0,7L | 35% 700 ml

    1L = 165,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    115,99 zł
    1L = 165,70 zł
  7. Gin City of London Brazilian Lime | 0,7L | 40,3%
    Ten zachwycająco orzeźwiający gin jest inspirowany owocami cytrusowymi, które w czasach rozkwitu Imperium Brytyjskiego spływały Tamizą z odległych krajów. Brazilian Lime doskonale komponuje się z tonikiem, ale sprawdza się również w koktajlach inspirowanych tropikami. Na nosie wyczuwalna jest aromat...

    Gin

    Gin City of London Brazilian Lime | 0,7L | 40,3% 700 ml

    1L = 164,27 zł
    114,99 zł
    1L = 164,27 zł