Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Livebuy - strona 8

Livebuy - strona 8

Specjalny kod rabatowy -20%!

 

Wprowadź kod "Live20" w koszyku, aby zyskać rabat -20% na cała rezerwację!

 

Kod ważny do 13.02.2023 do godz 23:59.

Lista produktów objętych promocją dostępna na: winnicalidla.pl/livebuy.html

Zobacz jako Siatka Lista

262 produkty

  1. Ocena:
    4.55 (30 opinii)
    Brugal 1888 | 0,7L | 40%

    Ocena

    Świetny trunek. Już sam zapach zdradza, że mamy do czynienia ze szlachetnym, wysokiej jakości rumem. W smaku dosyć delikatny, waniliowy, czuć lata leżakowania w beczce, ciekawy. Alkohol nie dominuje. Dosyć długi finisz. Do picie solo. Artur

    Rum

    Brugal 1888 | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
    • Kuba
    • 40% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    4.6 (31 opinii)
    Havana Club 7 YO | 0,7L | 40%

    Ocena

    To prawda, że z colą smakuje dobrze, ale od siódemki oczekiwałem więcej. Na czysto niestety nie powala. Aromat wzbudza spore nadzieje. Niestety smak jest płaski. Finisz krótki. W porównaniu do konkurenta z Panamy czyli Abuelo 7 jest słabo. Mimo wszystko w tej cenie rum wart uwagi. Jeśli chodzi o mieszanie w koktajlach to zamiast coli polecam ginger ale. Krzysztof

    Rum

    Havana Club 7 YO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 157,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    109,99 zł
    1L = 157,13 zł
  2. Gin

    Beefeater 24 gin| 0,7L | 45% 700 ml

    1L = 178,56 zł
    124,99 zł
    1L = 178,56 zł
  3. Ocena:
    4.7 (13 opinie)
    Tanqueray No. Ten | 0,7L | 47,3%

    Ocena

    Słodkawy i miły w smaku, choć ma stosunkowo wysoką moc. Śmiało można pić solo lub z lodem. W drinkach szkoda go serwować - jest zbyt oryginalny i złożony, by psuć go dodatkami. Krzysztof

    Gin

    Tanqueray No. Ten | 0,7L | 47,3% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
na stronę