Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Gold week

Gold week

Wybrane alkohole mocne z rabatem -25% na co drugą, tańszą sztukę

 

Termin obowiązywania promocji na stronie: 12-19.11.2024 do godziny 23:59

Lista produktów dostępna na: https://winnicalidla.pl/kategorie/promocja/gold-week

Zobacz jako Siatka Lista

42 produkty

  1. Teeling Small Batch Whiskey | Puszka | 0,7L | 46%
    Whiskey mieszana premium, butelkowana jako small batch, niefiltrowana na zimno i niebarwiona, o mocy 46%, finiszowana w beczkach po rumie. Receptura pochodzi z końca XVIII wieku. Słodka, rumowa, o zapachu wanilii, toffi, szarlotki, jeżyn, wody różanej, pomarańczy. W smaku pikantna, ziołowo-cynamonow...

    Whisky

    Teeling Small Batch Whiskey | Puszka | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  2. Teeling Small Batch Collaboration ex Duoro | 0,7L | 46%
    Sukces poprzednich edycji z serii Sommelier Collection sprawił, że kolejna, najnowsza edycja ukazała się na rynku wcześniej niż planowano. Tym razem Whiskey Teeling Small Batch , która poddana została drugiej maturacji w beczkach po wiekowym, portugalskim, czerwonym winie z regionu Duoro. But...

    Whisky

    Teeling Small Batch Collaboration ex Duoro | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 307,13 zł
    214,99 zł
    1L = 307,13 zł
  3. Spirit drink miesiąca!
    • Meksyk
    • 38% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    3 (1 opinia)
    Los Tres Tonos Reposado 100% Agave Tequila| 0,7L | 38%
    TEQ Los Tres Tonos Reposado - Pochodzi z destylarni Santa Rosa. Agawa Weber Blue rośnie tu na najdoskonalszej glebie. Żyzny, wulkaniczny teren, tworzony był od 200 tysięcy lat. Sama tequila, produkowana starą, choć mało efektywną metodą jest produktem najbardziej zbliżonym do whisky z wyspy Islay. N...

    Tequila

    Los Tres Tonos Reposado 100% Agave Tequila| 0,7L | 38% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  4. Ocena:
    4.7 (10 opinii)
    Dictador Rum 20 YO | 0,7L | 40%

    Ocena

    Zdecydowanie przyjemne połączenie słodko-wytrawne. Można delektować się bez dodatków, procenty nie grają pierwszego planu, ale czuć moc. Polecam też na prezent dla kobiet Aneta

    Rum

    Dictador Rum 20 YO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 399,99 zł
    279,99 zł
    1L = 399,99 zł
  5. Whisky miesiąca!
    Ocena:
    4.55 (16 opinii)
    Glenglassaugh Revival Single Malt Scotch Whisky | 0,7L | 46%

    Ocena

    Glenglassaugh to bardzo ciekawa whisky w której mocno wyczuwalna jest owocowa moc płynąca z beczek po cherry. Cieszy zwłaszcza fakt zakupu za cenę zdecydowanie niższą, niż jest ona dostepna na rynku. POLECAM!!! Dariusz

    Whisky

    Glenglassaugh Revival Single Malt Scotch Whisky | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł 199,99 zł
    1L = 242,84 zł
    Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 199,99 zł
Strona
na stronę