Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Egzotyczne smaki!

Egzotyczne smaki!

Zobacz jako Siatka Lista

49 produktów

  1. Ocena:
    4.5 (4 opinie)
    Agricole Saint James Imperial White Rum | 0,7L | 40%

    Ocena

    Rum agricole (robiony nie z melasy ale z soku z trzciny cukrowej) koniecznie trzeba chociaż raz spróbować, produkowany na Martynice - małej francuskiej wyspie na Karaibach, naprawdę czuć różnice w porównaniu do zwykłego rumu. Adrian

    Rum

    Agricole Saint James Imperial White Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 157,13 zł
    109,99 zł
    1L = 157,13 zł
  2. Ocena:
    4.75 (12 opinie)
    Phraya Rum | 0,7L | 40%

    Ocena

    To jest to co lubię w rumie. Przypomina Kaptain Kidd z Gran Canaria. W nosie i ustach sporo wanilii, czekolady, kawy, karmelu. Delikatny w ustach jak na 40% , bardzo zrównoważony. Warty każdej złotówki ! Dominik

    Rum

    Phraya Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
    • Meksyk
    • 40% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    4.45 (16 opinii)
    Pyrat XO Reserve Rum | 0,7 L | 40%

    Ocena

    Dobry rum do picia w drinkach jak i solo. Kilka słodszych nut, ale ogólnie dość wytrawny. Z tym ukryciem alkoholu nie jest aż tak źle, jak niektórzy piszą, ale jednak dictador, to dictador:) Marek

    Rum

    Pyrat XO Reserve Rum | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  3. Rum

    Santa Teresa 1796 Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  4. Ocena:
    4.9 (11 opinii)
    Bacardi Gran Reserva Diez | 0,7L | 40%

    Ocena

    W tym pułapie cenowym przetestowałem większość dostępnych tu rumów, tych godnych zakupu oczywiście. Jest to najciekawsza opcja a sama jest zwyczajnie jedyny w swoim rodzaju. Jest bardzo delikatnie, słodki, głęboki, tytoniowy. Brodacz

    Rum

    Bacardi Gran Reserva Diez | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  5. Rum

    Dictador Rum 12YO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
    • Meksyk
    • 40% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    4.35 (3 opinie)
    Herradura Reposado Tequila | 0,7L | 40%

    Ocena

    Jest to jedna z lepszych Tequilla. Uwielbiam . W promocji z Lidla (jak się pojawi) to prawdziwa okazja. Niesamowity smak wanilii świetnie pasuje. Coś wspanialego Paweł

    Tequila

    Herradura Reposado Tequila | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 299,99 zł
    209,99 zł
    1L = 299,99 zł
    • Meksyk
    • 38% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    4.7 (31 opinii)
    El Jimador Reposado Tequila | 0,7L | 38%

    Ocena

    Prawdopodobnie najtańsza na rynku prawdziwa tequlia (100% agave) Bardzo dobra relacja ceny do jakości. Przyjemny cytrusowy aromat. Reposado nieco łagodniejsze w smaku niż blanco. Blanco za to wydaje się lekko orzeźwiająca. Jakub

    Tequila

    El Jimador Reposado Tequila | 0,7L | 38% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł
  6. Tequila

    Don Julio Reposado 100% Agave | 0,7L | 38% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
  7. Rum

    Plantation Barbados Rum XO, 20th Anniversary | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
  8. Rum

    Angostura Rum 5YO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 164,27 zł
    114,99 zł
    1L = 164,27 zł
Strona
na stronę