Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Egzotyczne smaki! - strona 2

Egzotyczne smaki! - strona 2

Zobacz jako Siatka Lista

49 produktów

    • Meksyk
    • 40% Zawartość alkoholu
    Patron, Reposado Tequila | 0,7L | 40%
    OPIS PRODUKTU Patron Reposado to super premium elegancka tequila wytworzona w 100% z niebieskiej agawy. Jej delikatny i słodki smak agawy zawdzięczamy m.in. rzemieślniczemu pieczeniu agawy w kaflowych piecach czy długiej fermentacji w sosnowych kadziach. Jako jedna z nielicznych destylarni tequili ...

    Tequila

    Patron, Reposado Tequila | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
  1. Ocena:
    4.55 (30 opinii)
    Brugal 1888 | 0,7L | 40%

    Ocena

    Doskonały. Wyraźne nuty dębu i nieco torfu, zharmonizowane lekką słodyczą typową dla marki Brugal. Zbilansowany, świetnie zbudowany, jeden z lepszych, które próbowaliśmy na Karaibach. Zdecydowanie warto! Artur

    Rum

    Brugal 1888 | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
    • Kuba
    • 40% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    4.6 (31 opinii)
    Havana Club 7 YO | 0,7L | 40%

    Ocena

    To prawda, że z colą smakuje dobrze, ale od siódemki oczekiwałem więcej. Na czysto niestety nie powala. Aromat wzbudza spore nadzieje. Niestety smak jest płaski. Finisz krótki. W porównaniu do konkurenta z Panamy czyli Abuelo 7 jest słabo. Mimo wszystko w tej cenie rum wart uwagi. Jeśli chodzi o mieszanie w koktajlach to zamiast coli polecam ginger ale. Krzysztof

    Rum

    Havana Club 7 YO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 157,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    109,99 zł
    1L = 157,13 zł
  2. Rum

    Sailor Jerry Spiced Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 128,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    89,99 zł
    1L = 128,56 zł
Strona
na stronę