Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Whisky

Zobacz jako Siatka Lista

29 produktów

  1. Whisky Starward Nova | 0,7L | 41%
    Pełen nut czerwonych jagód, czekolady i delikatnej dębowej przyprawy, Nova to owocowa, firmowa whisky single malt Starward. Dojrzewa w beczkach po australijskim czerwonym winie, co czyni ją jedną z naszych najpopularniejszych whisky wśród miłośników whisky, miłośników koktajli i sędziów konkursowych...

    Whisky

    Whisky Starward Nova | 0,7L | 41% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
  2. The GlenDronach Ode The Embers Highland Single Malt Scotch Whisky | 0,7L | 48,4%
    Ode to the Embers” przenosi nas do czasów, gdy słodowe piece rozgrzewały jęczmień w destylarni The Glendronach. To torfowa, bogata whisky z dymnym charakterem i pikantnym wykończeniem, oddająca hołd tradycyjnym metodom produkcji. Jej głębia smaku rozwija się z każdym łykiem, odkrywając nuty przypraw...

    Whisky

    The GlenDronach Ode The Embers Highland Single Malt Scotch Whisky | 0,7L | 48,4% 700 ml

    1L = 428,56 zł
    299,99 zł
    1L = 428,56 zł
  3. Scapa Whisky 10-letnia | 0,7L | 48%
    Scapa 10YO – 10-letnia Scapa jest wyrafinowana, bogata w subtelne nuty świeżych owoców tropikalnych – to prawdziwy charakter single maltów Scapa. Dojrzewająca w beczkach z amerykańskiego dębu min. 10 lat w magazynach na Orkadach. Dusza Orkadów wybrzmiewa w każdej kropli tego pieczołowicie tworzoneg...

    Whisky

    Scapa Whisky 10-letnia | 0,7L | 48% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
  4. Loch Lomond Single Malt Scotch Whisky 12-letnia | 0,7L | 46%
    Loch Lomond 12 YO jest laureatem złotego medalu. To whisky zestawiana z destylatów starzonych w beczkach po bourbonie, zarówno te po pierwszym napełnieniu, jak i po ponownym, oraz beczki z amerykańskiego dębu, które zostały ponownie wypalone (recharred). Aromat tej whisky to głównie świeże zielone ...

    Whisky

    Loch Lomond Single Malt Scotch Whisky 12-letnia | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  5. Templeton Rye Whisky 4-letnia | 0,7L | 40%
    Templeton Rye 4YO to amerykańska, 4-letnia rye whisky wyprodukowana w Templeton Distillery. Zacier fermentacyjny składa się z 95% żyta i 5% słodu jęczmiennego. Whisky dojrzewała przez co najmniej 4 lata w mocno opalonych beczkach z dębu amerykańskiego. Perfekcyjnie sprawdzi się jako baza do klasyczn...

    Whisky

    Templeton Rye Whisky 4-letnia | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  6. Fuji Single Malt whisky| 0,7L | 46%
    Harmonijne połączenie owocowych, soczystych i kremowych nut, które tworzą harmonijną symfonię na podniebieniu. Delikatny aromat dojrzałych jabłek miesza się z słodkim zapachem crème brûlée, prowadząc do bogatego i aksamitnego smaku, w którym dominują soczyste brzoskwinie i owocowa tarta. Finisz jest...

    Whisky

    Fuji Single Malt whisky| 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 528,56 zł
    369,99 zł
    1L = 528,56 zł
  7. Ocena:
    4.55 (7 opinii)
    Caol Ila Moch, Islay Single Malt Whisky | 0,7L | 43%

    Ocena

    Mój pierwszy kontakt Coal Ila, nos i usta mocno torfowo-gumowe, lizol i banany, dodatkowo w ustach więcej owoców egzotycznych, karmel, duża gestość trunku i genialnie schowany alkohol, w ciemno dałbym 30%. Dominik

    Whisky

    Caol Ila Moch, Islay Single Malt Whisky | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
  8. Ocena:
    4.65 (3 opinie)
    Royal Brackla 12YO Oloroso Sheryy Cask Whisky | 0,7L | 46%

    Ocena

    Dla mnie whisky, tzw."underdog"! Świetna jakość. Wszystko się w niej podoba od tuby, butelki, zakorkowania, rewelacyjny zapach po przyjemny smak. Dla mnie jedna z najlepszych szkockich do 12 lat ze Speyside/Highland. Naprawdę dobra, owocowo-orzechowa, cynamon, szczypie na języku chilli, nawet powiedziałbym sól z daleką nutą tytoniu/dymu? Obok Glendronach, Glen Garioch, Clynelisch i Craigallachie w mocy do 48% w TOP3. Polecam. Szkoda, że tak drogo ale można ją dostać czasem poniżej 200 zł. Slainte ! Thomasso

    Whisky

    Royal Brackla 12YO Oloroso Sheryy Cask Whisky | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 428,56 zł
    299,99 zł
    1L = 428,56 zł
  9. Mackmyra Brukswhisky Whisky | 0,7 L | 41,4%
    Szwedzka whisky leżakowana w beczkach po bourbonie, następnie po sherry, a kolejno w beczkach ze świeżego szwedzkiego dębu. Przyjemnie lekka, łagodna, owocowo-kwiatowa z nieco mocniejszymi torfowymi nutami. W zapachu wyczuwalne gruszki, jabłka, owoce cytrusowe oraz wanilia. W smaku cytrusy z dodatk...

    Whisky

    Mackmyra Brukswhisky Whisky | 0,7 L | 41,4% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
  10. Whisky

    Woodford Reserve Kentucky Straight Rye Whiskey | 0,7L | 45,2% 700 ml

    1L = 299,99 zł
    209,99 zł
    1L = 299,99 zł
  11. Auchentoshan Sauvignon Blanc Finish Whisky | 0,7L | 47%
    Auchentoshan Sauvignon Blanc to nietuzinkowe połączenie świata single malt whisky i wina. Delikatne 3-krotnie destylowane Auchentoshan finiszowany jest w beczkach po świeżym, jabłkowo- cytrusowym winie Savignon Blanc, co nadaje mu unikatowego smaku i charakteru. Całość butelkowana jest o mocy 47%. A...

    Whisky

    Auchentoshan Sauvignon Blanc Finish Whisky | 0,7L | 47% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  12. Whisky

    Hibiki Harmony | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 699,99 zł
    489,99 zł
    1L = 699,99 zł
na stronę