Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Wino do wołowiny - strona 7

Zobacz jako Siatka Lista

232 produkty

  1. Ocena:
    3.4 (5 opinii)
    Napareuli, Tanadi

    Ocena

    Dostałem to czego oczekiwałem. Brak tutaj finezji, ale jej nie szukałem, jest za to cierpkość, którą lubię oraz intensywny bukiet. Jestem zdecydowanie na tak. Michał

    Wino

    Napareuli, Tanadi 750 ml

    1L = 61,32 zł
    45,99 zł
    1L = 61,32 zł
  2. Ocena:
    3 (3 opinie)
    Syrah, Balga
    Średnio ciężkie wino z regionu Felső-Magyarország. Trunek dojrzewał przez pół roku w dębowych baryłkach, co pogłębiło jego profil aromatyczny. Butelkę wina zamknięto zakrętką, dzięki czemu proces jego dojrzewania zachodzi powoli z powodu bardzo ograniczonego dostępu powietrza.   Degustacja win...

    Wino

    Syrah, Balga 750 ml

    1L = 49,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    36,99 zł
    1L = 49,32 zł
  3. Wino

    Merlot, Balla Géza 750 ml

    1L = 57,32 zł
    42,99 zł
    1L = 57,32 zł
  4. Champagne Rosé “Sauvage”, Piper-Heidsieck
    Różowy Szampan wyprodukowany z najlepszej jakości winogron. W składzie wina znalazły się grona odmian Chardonnay uprawiane w Montagne de Reims oraz Pinot Noirs z Les Riceys w Côte des Bar - najbardziej wysuniętej na południe winnicy Szampanii. Część win bazowych winifikowana była “na czerwono” czem...

    Wino

    Champagne Rosé “Sauvage”, Piper-Heidsieck 750 ml

    1L = 306,65 zł
    229,99 zł
    1L = 306,65 zł
  5. Ocena:
    4.3 (7 opinii)
    2022

    Ocena

    Niezly shiraz z jednego z najlepszych regionow w Australii. Nie myslalem ze kupie shiraz z McLaren Vale w podobnej cenie jak w Australii. Moim zdaniem dobry zakup. Pasuje do steka wolowego, oraz grilowanych warzyw - dynia, młode buraki, ziemniaki oraz kolby kukurydzy. Surowki z balsamicznym octem. Najlepiej - wieczorem na tarasie. Wesley

    Wino

    Shiraz, The Second Fleet 750 ml

    1L = 61,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    45,99 zł
    1L = 61,32 zł
na stronę