Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Rum i Tequila -15%

Rum i Tequila -15%

Rabat -15% na wybrane rumy i tequile!

 

Termin obowiązywania promocji na stronie: : 30.07. – 07.08.2024 do godziny 23:59

Lista produktów dostępna na: https://winnicalidla.pl/kategorie/promocja/rum-tequila-15

Zobacz jako Siatka Lista

102 produkty

  1. Ron Cristobal Santa Maria Vintage 2009 | 0,7L | 45%
    Ron Cristobal Santa Maria Vintage 2009 to limitowana edycja rumu z Dominikany. Wytwarzany z melasy, destylowany kolumnowo w 2009 roku. Kupaż dojrzewał przez co najmniej 13lat w beczce po bourbonie. Edycja limitowana i liczy 2063 butelki. Butelkowany bez filtracji na zimno. Ron Cristobal to rum o de...

    Rum

    Ron Cristobal Santa Maria Vintage 2009 | 0,7L | 45% 700 ml

    1L = 421,41 zł
    294,99 zł
    1L = 421,41 zł
  2. Ron Cristobal Santa Maria Marsala Cask Finish Limited | 0,7L | 44%
    Ron Cristobal Santa Maria Marsala Finish to limitowana edycja rumu z Dominikany. Wytwarzany z melasy, destylowany kolumnowo w 2009 roku. Kupaż dojrzewał przez co najmniej 13lat, finiszowany w beczce po winie szczepu Marsala. Edycja limitowana i liczy 902 butelki. Butelkowany bez filtracji na zimno....

    Rum

    Ron Cristobal Santa Maria Marsala Cask Finish Limited | 0,7L | 44% 700 ml

    1L = 428,56 zł
    299,99 zł
    1L = 428,56 zł
  3. Rum

    Millonario 10 Aniversario Reserva | Kartonik | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 235,70 zł
    164,99 zł
    1L = 235,70 zł
  4. Kozuba Agave Spirit Silver | 0,75L | 40%
    Wyjątkowy dodatek do naszej linii alkoholi rzemieślniczych, Sunshine State Agave to nasza wersja słynnej meksykańskiej specjalności. Destylowany w małych partiach z soku z niebieskiej agawy jest pełen owocowych nut i zapewnia bogaty i wyrazisty profil smakowy. Używaj go do tworzenia niesamowitych ma...

    Tequila

    Kozuba Agave Spirit Silver | 0,75L | 40% 750 ml

    1L = 239,99 zł
    179,99 zł
    1L = 239,99 zł
  5. Kozuba Agave Spirit Gold | 0,75L | 40%
    Wyjątkowy dodatek do naszej linii alkoholi rzemieślniczych, Sunshine State Agave to nasza wersja słynnej meksykańskiej specjalności dodatkowo maturowana 6 miesięcy w dębowych beczkach. Destylowany w małych partiach z soku z niebieskiej agawy, jest pełen owocowych nut. Bogaty i odważny profil smakowy...

    Tequila

    Kozuba Agave Spirit Gold | 0,75L | 40% 750 ml

    1L = 293,32 zł
    219,99 zł
    1L = 293,32 zł
  6. Tanduay Gold Asian Rum | 0,7L | 40%
    Jedwabiście gładki, bardzo przyjemny i przystępny rum produkowany z trzciny cukrowej pokazuje, w jaki sposób Tanduay stał się światowym liderem w dziedzinie ciemnego rumu. Dzięki czystemu i charakterystycznemu smakowi Tanduay Asian Rum Gold jest przeznaczony dla osób poszukujących większej złożonośc...

    Rum

    Tanduay Gold Asian Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 157,13 zł
    109,99 zł
    1L = 157,13 zł
    • Meksyk
    • 35% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    2 (1 opinia)
    La Casa Diego and Maria Spiced | 0,7L | 35%
    La Casa De Diego & Maria opowiada nam historię życia poprzez tequilę. Zainspirowany słynną „Dia de los Muertos” w Meksyku, Etykieta pokazuje nam historię Diego i Marii oraz kilka kluczowych okresów, przez które przeszli. Trudne chwile, inne pełne radości, ale zawsze przy kieliszku tequili. Oko: ...

    Tequila

    La Casa Diego and Maria Spiced | 0,7L | 35% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł
  7. Tokyo Nights White Rum | 0,7L | 40%
    Tokyo Night Rum produkowany jest z lokalnej melasy z trzciny cukrowej z wyspy Okinawa. Nie posiada dodatku cukrów ani słodzików. Charakteryzuje się szeroką paletą aromatów, przez co idealnie nadaje się do tworzenia koktajli w stylu japońskim.

    Rum

    Tokyo Nights White Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
  8. Ostatnia Sztuka
    • Panama
    • 40% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    5 (6 opinii)
    Naud Hidden Loot, Amber Spiced Rum | Tuba | 0,7L | 40%

    Ocena

    Rewelacyjny jeden z lepszych jakie piłem. lekko słodki, bogaty tak jak opisano. Z czystym sumieniem polecam do picia bez dodatków. Doanie coli w tym wypadku będzie profanacją (choć jak ktoś lubi psuć dobry smak - jego wola). Adam

    Rum

    Naud Hidden Loot, Amber Spiced Rum | Tuba | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 249,99 zł
    174,99 zł
    1L = 249,99 zł
    • Panama
    • 40% Zawartość alkoholu
    Naud Hidden Loot, Amber Spiced Rum + 2 szklanki | Zestaw | 0,7L | 40%
    RUM NAUD HIDDEN LOOT AMBER SPICED to pikantny alkohol z Panamy. Rum jako podstawa ukrytego łupu Naud destylowany jest z melasy z trzciny cukrowej. Nazwa Ukryty łup oznacza „ukrytą zdobycz” i wskazuje na korzenie wielu karaibskich duchów, ponieważ piraci zawsze szukali zdobyczy na statkach handlowych...

    Rum

    Naud Hidden Loot, Amber Spiced Rum + 2 szklanki | Zestaw | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
  9. Bocathéva Jamaica & Barbados - 3YO | 0,7L | 45%
    Mieszanka trzyletniego Bocathéva Barbados i jamajskich rumów ma wspaniały aromat tropikalnego ananasa, mango i guawy oraz złocisty kolor z nutą miedzi. W smaku wyraźnie dominują nuty karmelu, czekolady i owoców tropikalnych. Trunek otrzymał Złoty Medal na Rum Masters Awards 2020

    Rum

    Bocathéva Jamaica & Barbados - 3YO | 0,7L | 45% 700 ml

    1L = 314,27 zł
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł
    • Fidżi
    • 37,5% Zawartość alkoholu
    Bati Spiced Rum - 2YO | 0,7L | 37,5%
    Subtelny rum z Fidżi, lekko doprawiony ciepłymi nutami wanilii. Wytwarzany ręcznie z najlepszych lokalnych składników i filtrowany przez unikalny węgiel z łupin orzecha kokosowego, zapewnia cudownie gładki i wyraźnie czysty smak. Nazwa rumu nawiązuje do historii kraju. Bati [bah-ti] byli fidżyjskimi...

    Rum

    Bati Spiced Rum - 2YO | 0,7L | 37,5% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
  10. Rum

    Naga Java Reserve Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 221,41 zł
    154,99 zł
    1L = 221,41 zł
  11. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Rum Real McCoy Single Blended 5yo | 0,7 L | 40%

    Ocena

    Świetny rum, bez porównania milszy dla podniebienia, niż wszystkie Flor de Caña, nawet 130th. Jeśli lubisz najlepsze Angostury i Mount Gay XO, to ten McCoy będzie idealny. Robert

    Rum

    Rum Real McCoy Single Blended 5yo | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
Strona
na stronę