Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Pomysły na prezent - strona 2

Pomysły na prezent - strona 2

Poznaj świąteczną selekcję alkoholi idealnych na prezent!

Zobacz jako Siatka Lista

63 produkty

  1. Ocena:
    4.3 (7 opinii)
    Jura whisky Winter Edition | 0,7L | 40%

    Ocena

    Mikołaj przyniósł i bardzo dobrze trafił. Bardzo typowy, ale bardzo przyjemny i solidny w swojej półce. Nadaje się na "pierwszą lepszą whisky", bo jest delikatna i pijalna. Nadaje się też dla kogoś bardziej zaprawionego jako codzienne "sączydełko", bo to nietypowa propozycja od mniej popularnej destylarni. Polecam. Piotr

    Whisky

    Jura whisky Winter Edition | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  2. Ocena:
    5 (8 opinii)
    Glenfiddich 12YO + szklanka | Zestaw | 0,7L | 40%

    Ocena

    Whisky znana i lubiana, wiadomo, szklanka też bardzo ładna, ale sugeruję sprawdzić przy odbiorze, bo ja miałem pękniętą. Oczywiście fakt ten został pozytywnie rozwiązany i zamówiłem kolejną sztukę. Rafał

    Whisky

    Glenfiddich 12YO + szklanka | Zestaw | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  3. Chivas Regal 25YO | 0,7L | 40%
    Ekskluzywna kompozycja najbardziej wyszukanych szkockich whisky, z których najmłodsze leżakowały co najmniej 25 lat. Właśnie w tym wariancie, pierwszym naprawdę luksusowym, whisky Chivas Regal została wprowadzona na rynek w 1909 roku. Dostępna jest w limitowanych seriach, w indywidualnie numerowanyc...

    Whisky

    Chivas Regal 25YO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 1 828,56 zł
    1 279,99 zł
    1L = 1 828,56 zł
  4. Ocena:
    4.65 (22 opinie)
    nowa szata graficzna

    Ocena

    czołówka wśród Chivas , jeśli sięgasz po koniak ..., będziesz zadowolony. Przebywanie w beczkach po koniaku dodało jej dodatkowego, lekko słodkiego smaku... co odróżnia ją od 12, 18 letniej. Dodatkowo 15 w promocji- smakuje tym lepiej. Daniel

    Whisky

    Chivas Regal XV 15YO whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  5. Whisky

    Chivas Regal 18YO whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
  6. Bitters

    Angostura Aromatic Bitters | 0,2L | 44,7% 200 ml

    1L = 399,95 zł
    79,99 zł
    1L = 399,95 zł
    • Kuba
    • 45% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    4.65 (15 opinii)
    Havana Club Selección de Maestros rum | 0,7L | 45%

    Ocena

    Świetny rum. Pytanie czy jest to wersja produkowana na Kubie czy też we Francji, jak większość dostępnych tej marki w Europie. W każdym razie wersja kubańska jest doskonała i absolutnie przewyższająca np wersję 7 letnią. Świetna do powolnego sączenia w gorący dzień w towarzystwie cygara. Karol

    Rum

    Havana Club Selección de Maestros rum | 0,7L | 45% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
  7. Ocena:
    4.4 (5 opinii)
    nowa szata graficzna

    Ocena

    Dobry koniak w relacji do ceny, którą trzeba za niego zapłacić. Nie jest to jeszcze ten poziom, który wymaga picia na klęczkach :-), ale podelektować się w dobrym towarzystwie z pewnością można. Paweł

    Koniak

    Martell XO koniak | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 1 228,56 zł
    859,99 zł
    1L = 1 228,56 zł
Strona
na stronę