Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Egzotyka

Zobacz jako Siatka Lista

49 produktów

  1. Rum

    Plantation Pineapple Rum | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 214,27 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    149,99 zł
    1L = 214,27 zł
  2. Rum

    Albert Michler Overproof White Rum | 0,7L | 63% 700 ml

    1L = 214,27 zł
    149,99 zł
    1L = 214,27 zł
    • Bermudy
    • 75,50% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    4.8 (20 opinii)
    Gosling's 151 Proof Black Seal Bermuda Black Rum| 0,7 L | 75,5%

    Ocena

    daje pięć bo nigdy nie piłem rumu, a bardzo mi smakował, "łagodny" i aromatyczny, niestety przeceniłem moją wytrzymałość, z colą to jest bomba atomowa. PIOTR

    Rum

    Gosling's 151 Proof Black Seal Bermuda Black Rum| 0,7 L | 75,5% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  3. Ocena:
    4.75 (12 opinie)
    Phraya Rum | 0,7L | 40%

    Ocena

    To jest to co lubię w rumie. Przypomina Kaptain Kidd z Gran Canaria. W nosie i ustach sporo wanilii, czekolady, kawy, karmelu. Delikatny w ustach jak na 40% , bardzo zrównoważony. Warty każdej złotówki ! Dominik

    Rum

    Phraya Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  4. Rum

    Pyrat XO Reserve Rum | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  5. Rum

    Bacardi Gran Reserva Diez | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  6. Rum

    Mount Gay XO | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
    • Meksyk
    • 40% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    4.35 (3 opinie)
    Herradura Reposado Tequila | 0,7L | 40%

    Ocena

    Jest to jedna z lepszych Tequilla. Uwielbiam . W promocji z Lidla (jak się pojawi) to prawdziwa okazja. Niesamowity smak wanilii świetnie pasuje. Coś wspanialego Paweł

    Tequila

    Herradura Reposado Tequila | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 299,99 zł
    209,99 zł
    1L = 299,99 zł
    • Meksyk
    • 38% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    4.95 (23 opinie)
    El Jimador Blanco Tequila, 100% Agave | 0,7L | 38%

    Ocena

    Jak na 100% tequilę z niebieskiej agawy jest za tania. Wyczuwalny posmak cytryny ,delikatniejsza i smaczniejsza w porównaniu z tequilą Olmeca czy Cuervo. Polecam!!! Dariusz

    Tequila

    El Jimador Blanco Tequila, 100% Agave | 0,7L | 38% 700 ml

    1L = 157,13 zł
    109,99 zł
    1L = 157,13 zł
  7. Rum

    Plantation Barbados Rum XO, 20th Anniversary | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
  8. Ocena:
    4.6 (22 opinie)
    Angostura Rum 7YO  | 0,7L | 40%

    Ocena

    Bardzo dobry, ułożony rum, zbliżony nieco do dobrego bourbonu, ale bogatszy w nuty owocowe, rodzynkowe. Pieprzność pod kontrolą po pierwszym łyku, nadaje się do picia solo, bardzo dobry z lodem, fantastyczny z odrobiną coli. Paweł

    Rum

    Angostura Rum 7YO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł
  9. Ocena:
    4.65 (35 opinii)
    Botucal Reserva Exlusiva Rum | 0,7L | 40%

    Ocena

    Słodko, bardzo słodko. Czy dobrze, czy źle - każdy musi dopasować do własnego gustu. Alkohol dobrze wymaskowany, rum z gatunku "podstawowych", idealny do picia solo, ale i do koktaili. Lekko, łatwo i przyjemnie. Grzegorz

    Rum

    Botucal Reserva Exlusiva Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
Strona
na stronę