Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Whisky do 500 zł - strona 4

Whisky do 500 zł - strona 4

Koneser, który decyduje się na whisky do 500 zł, liczy przede wszystkim na niezrównane wrażenia, którymi przepełniona będzie każda chwila degustacji. Olbrzymie znaczenie ma jednak również sam fakt obcowania z tak prestiżowym trunkiem. Whisky do 500 zł, które z dumą przedstawia Winnica Lidla, to bowiem nie tylko alkohole wyróżniające się nieprawdopodobnym bogactwem akcentów aromatycznych i smakowych, lecz również specjały stanowiące synonim luksusu, wyróżnione w szeregu branżowych konkursów i wydane z najwyższą troską o design butelki i jej opakowania. Propozycje z tego przedziału wybierają zatem znawcy, którzy wiedzą, jak pracochłonnym i wymagającym procesem jest produkcja whisky, a także zdają sobie sprawę z faktu, że wraz z ceną idzie w parze królewska jakość. Wśród whisky do 500 zł polecanych przez Winnicę znajdują się niezrównane single malty i blendy będące kompozycją najlepszych destylatów. Nie zabrakło także wybornej whiskey żytniej czy kultowego amerykańskiego bourbona. Wszystkie whisky do 500 zł, które znajdziesz w tym miejscu, to mistrzostwo sztuki destylacji przejawiające się w każdej kropli trunku.

 

Zobacz jako Siatka Lista

738 produktów

  1. Ocena:
    4.65 (3 opinie)
    Glenglassaugh Sandend Single Malt Scotch Whisky | 0,7L | 50,5%

    Ocena

    Polecam, Wielowarstwowa, złożona. Owoce tropikalne, karmel, trochę soli i morskiej bryzy. Finisz średni, dębowo-karmelowy. Jako NAS mogła by być trochę tańsza. Robert

    Whisky

    Glenglassaugh Sandend Single Malt Scotch Whisky | 0,7L | 50,5% 700 ml

    1L = 399,99 zł
    279,99 zł
    1L = 399,99 zł
  2. Ledaig Triple Wood | 0,7L | 53,8%
    Ledaig Triple Wood to wyjątkowa limitowana edycja inspirowana pięknem natury hebrydyjskiej wyspy Mull. Powstała na skutek współpracy destylarni Tobermory, znanego fotografa pejzażu Gordona Buchanana oraz fundacji charytatywnej Mull & Iona Trust zajmującej się ochroną natury i odbudową lasów Andura. ...

    Whisky

    Ledaig Triple Wood | 0,7L | 53,8% 700 ml

    1L = 714,27 zł
    499,99 zł
    1L = 714,27 zł
  3. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Deanston Virgin Oak Cask Strength | 0,7L | 58,5%

    Ocena

    Mocna, ale dobrze pijalna jak na taką moc. Nie powiedziałbym, ze ma 58 procent alkoholu. Dobra dla kogoś, kto lubi aromat beczki po burbonie, a nie koniecznie prefereije dymne walory whisky. Tomasz

    Whisky

    Deanston Virgin Oak Cask Strength | 0,7L | 58,5% 700 ml

    1L = 457,13 zł
    319,99 zł
    1L = 457,13 zł
  4. Teeling small batch Collab Dotbrew IPA | 0,7L | 46%
    Kolaboracja irlandzkiej whisky z destylarni Teeling, dojrzewająca w beczkach po piwie ex-IPA z browaru DOT. Whisky jest nową edycją w serii "Small Batch Collaborations". Najnowsza wersja, dojrzewała w beczkach po piwie India Pale Ale (IPA) od DOT Brewers. Spodziewaj się przyjemnej whisky z lat sześć...

    Whisky

    Teeling small batch Collab Dotbrew IPA | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 322,84 zł
    225,99 zł
    1L = 322,84 zł
  5. Nc'Nean Huntress Woodland Candy 2023 | 0,7L | 48,5%
    Seria, w której głównym zamysłem jest eksperymentowanie, innowacja i pościg za nowymi aromatami. Limitowana do 4556 butelek wersja Woodland Candy postawiła na nuty kremowe, maślane, wzbogacone słodyczą toffi, zapachem owoców leśnych i ziół. Aromaty, które mają przenieść w czasie, do starożytnych, om...

    Whisky

    Nc'Nean Huntress Woodland Candy 2023 | 0,7L | 48,5% 700 ml

    1L = 642,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    449,99 zł
    1L = 642,84 zł
  6. Teeling Explorers Japanese 2023, Whisky 15-letnia | 0,7L | 46%
    Edycja Explorers ucieleśnia filozofię produkcji whisky Teelinga i celebruje odważnych, nieustraszonych irlandzkich odkrywców, którzy podróżowali po świecie, aby zaznaczyć swoją obecność. W tej japońskiej edycji beczki używane wcześniej do dojrzewania japońskiej destylowanej Mugi Shochu. Ta 15-letnia...

    Whisky

    Teeling Explorers Japanese 2023, Whisky 15-letnia | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 642,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    449,99 zł
    1L = 642,84 zł
  7. Mortlach Single Malt Whisky 16-letnia | 0,7L | 43,4%
    Kultuwa pozycja z miasteczka Dufftown. Nietypowy proces destylacji (2.81) oraz kształt alembików sprawiają, że obok te jpozycji trudno przejść obojętnie. Pełna i złożona whisky single malt zestawiona z beczek po sherry i po bourbonie.

    Whisky

    Mortlach Single Malt Whisky 16-letnia | 0,7L | 43,4% 700 ml

    1L = 685,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    479,99 zł
    1L = 685,70 zł
  8. Ocena:
    4.55 (7 opinii)
    Caol Ila Moch, Islay Single Malt Whisky | 0,7L | 43%

    Ocena

    Dla tych, którzy lubią dymną whisky. Raczej wytrawna, ale dość łagodna w smaku. Nie "ścina" kubków smakowych, jest bardzo przyjemna w smakowaniu, powolnym i miarowym opróżnianiu szklaneczki. Wielbicielom dymnej whisky, bardzo polecam. Warto! Wiesław

    Whisky

    Caol Ila Moch, Islay Single Malt Whisky | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
  9. Ocena:
    4.35 (3 opinie)
    The GlenDronach Port Wood Highland Single Malt Scotch Whisky | 0,7L | 46%

    Ocena

    Pierwszy raz ją kupiłem i muszę przyznać, że jest interesująca... Z Glendronacha moją faworytką nadal jest "zielona" wersja 15YO, ale do tej też będę wracał z uwagą... Dariusz

    Whisky

    The GlenDronach Port Wood Highland Single Malt Scotch Whisky | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 499,99 zł
    349,99 zł
    1L = 499,99 zł
  10. Whisky

    Bunnahabhain Toiteach A Dha Whisky | 0,7L | 46,3% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
  11. Ocena:
    4.5 (6 opinii)
    The GlenDronach Traditionally Peated Highland Single Malt Scotch Whisky | 0,7L | 48%

    Ocena

    Chociaż na początku dym zdecydowanie dominuje to z każdym kolejnym otwarciem butelki pojawiają się przyjemne słodkie nuty sherry. Whisky oleista, alkohol przyjemnie rozgrzewa ale nie męczy. Zdecydowanie polecam jeśli ktoś lubi torfowe trunki. Paweł

    Whisky

    The GlenDronach Traditionally Peated Highland Single Malt Scotch Whisky | 0,7L | 48% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
  12. Glendalough Single Cask Burgundy Whiskey | 0,7L | 42%
    Glendalough Single Cask Burgundy to whiskey typu single cask. W jednej beczce dojrzewa jedynie 500 butelek, których szczegółowe numery są podane na etykiecie. Glendalough to nie tylko nazwa destylarni, ale również szczególnego miejsca w górach Wicklow. Okolica, nazywana „ogrodem Irlandii”, słynie z ...

    Whisky

    Glendalough Single Cask Burgundy Whiskey | 0,7L | 42% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  13. Whisky

    Glendalough Double Barrel Whiskey | 0,7L | 42% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  14. Ocena:
    4.5 (14 opinie)
    Bearface Whisky | 0,7L | 42,5%

    Ocena

    Ciekawy aromat, inny w porównaniu do moich pozostałych whisky w barku. Bardzo dobrze komponuje się z syropem klonowym i angostura bitters jako "canadian old fashioned". Polecam! Maciej

    Whisky

    Bearface Whisky | 0,7L | 42,5% 700 ml

    1L = 171,41 zł
    119,99 zł
    1L = 171,41 zł
  15. Ocena:
    5 (6 opinii)
    Whisky The Lakes Editions Equinox | 0,7L | 46,6%

    Ocena

    To whisky jest wyjątkowe w zapachu, lekko oleiste, posmak pozostaje w ustach i ewolucja zmiana się wraz kolejnymi łykami na finishu bogate lecz nie podobne do klasyków szkockich. Osobną kwestia jest pudełko i sama butelka prezentuje się świetnie na elegancki prezent. Miałem dać koledze na urodziny ale sam wypiłem i nie żałuję 5/5! Marek

    Whisky

    Whisky The Lakes Editions Equinox | 0,7L | 46,6% 700 ml

    1L = 614,27 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    429,99 zł
    1L = 614,27 zł