Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Polecane mocne -15%

Polecane mocne -15%

Wybrany alkohol mocny z rabatem -15% przy min. 2 szt. Miksuj dowolnie!

 

Termin obowiązywania promocji na stronie: 08-18.08.2024 do godziny 23:59

Lista produktów dostępna na: https://winnicalidla.pl/kategorie/promocja/polecane-mocne-15

Zobacz jako Siatka Lista

112 produktów

  1. Ron Cristobal Santa Maria Vintage 2009 | 0,7L | 45%
    Ron Cristobal Santa Maria Vintage 2009 to limitowana edycja rumu z Dominikany. Wytwarzany z melasy, destylowany kolumnowo w 2009 roku. Kupaż dojrzewał przez co najmniej 13lat w beczce po bourbonie. Edycja limitowana i liczy 2063 butelki. Butelkowany bez filtracji na zimno. Ron Cristobal to rum o de...

    Rum

    Ron Cristobal Santa Maria Vintage 2009 | 0,7L | 45% 700 ml

    1L = 421,41 zł
    294,99 zł
    1L = 421,41 zł
  2. Ron Cristobal Santa Maria Marsala Cask Finish Limited | 0,7L | 44%
    Ron Cristobal Santa Maria Marsala Finish to limitowana edycja rumu z Dominikany. Wytwarzany z melasy, destylowany kolumnowo w 2009 roku. Kupaż dojrzewał przez co najmniej 13lat, finiszowany w beczce po winie szczepu Marsala. Edycja limitowana i liczy 902 butelki. Butelkowany bez filtracji na zimno....

    Rum

    Ron Cristobal Santa Maria Marsala Cask Finish Limited | 0,7L | 44% 700 ml

    1L = 428,56 zł
    299,99 zł
    1L = 428,56 zł
    • Gujana
    • 55% Zawartość alkoholu
    Pusser’s Deptford Dockyard Reserve 2022 | 0,7L | 55%
    Pusser’s Deptford Dockyard Reserve Special Edition 2022 to specjalna, limitowana edycja stworzona z okazji 52-lecia Black Tot Day. W składzie kupażu znajdują się rumy z Gujany, Barbadosu, Jamajki i Trynidadu. Dojrzewał przez co najmniej 3 lata w beczkach po bourbonie. Zabutelkowany o mocy 54,5%...

    Rum

    Pusser’s Deptford Dockyard Reserve 2022 | 0,7L | 55% 700 ml

    1L = 507,13 zł
    354,99 zł
    1L = 507,13 zł
  3. Artist Collective Glen Ord 9YO 2012 Collective 6.0 | 0,7L | 48%
    Glen Ord 9YO 2012 Collective 6.0 to rocznikowa whisky z destylarni Glen Ord. Jest to szósta edycja z serii “The Artist Collective”, która ma na celu przedstawić różne regiony i style produkcji szkockich single malt’ów. Whisky z tej serii butelkowane są o różnych poziomach zawartości alkoholu (43%, 4...

    Whisky

    Artist Collective Glen Ord 9YO 2012 Collective 6.0 | 0,7L | 48% 700 ml

    1L = 557,13 zł
    389,99 zł
    1L = 557,13 zł
  4. Ostatnie Sztuki
    Ocena:
    5 (4 opinie)
    Java Espresso Rum Cream | 0,75L | 17%

    Ocena

    Bardzo smaczny likier. Pije się go bardzo przyjemnie. Łagodny, jednak smak kawy jest mało wyczuwalny. Słodycz dla mnie odpowiednia. Bardzo mi smakuje jako dodatek do lodów kawowych. Polecam. Anna

    Likier

    Java Espresso Rum Cream | 0,75L | 17% 750 ml

    1L = 226,65 zł
    169,99 zł
    1L = 226,65 zł
  5. Java Caffe Con Horchata | 0,75L | 17%
    Horchata czyli napój produkowany z orzechów tygrysich i migdałów posłużył jako główny składnik do stworzenia ciekawego i wyjątkowego smaku. Producent do swojej sprawdzonej mieszanki kawy i karaibskiego rumu dodał wspomniany wyżej tradycyjny hiszpański napój. Ten likier doskonale sprawdzi się jak dod...

    Likier

    Java Caffe Con Horchata | 0,75L | 17% 750 ml

    1L = 226,65 zł
    169,99 zł
    1L = 226,65 zł
  6. Gotowy drink

    Kozuba Bar Box Gin Lemonade FS | 1,75L | 20% 1,75 l

    1L = 79,99 zł
    139,99 zł
    1L = 79,99 zł
  7. Ocena:
    4.65 (3 opinie)
    Royal Brackla 12YO Oloroso Sheryy Cask Whisky | 0,7L | 46%

    Ocena

    Całkiem dobra whisky - taki daily dram. Niestety dość ostra i piekąca pokazuje, że nie jest to najlepszy destylat, ale w swojej kategorii cenowej trzyma niezły poziom - w kategorii wiekowej jest taka sobie, bo jest masa 12stek o wiele lepszych, ale niestety też droższych. Dariusz

    Whisky

    Royal Brackla 12YO Oloroso Sheryy Cask Whisky | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 428,56 zł
    299,99 zł
    1L = 428,56 zł
  8. Old Pulteney Pineau des Charentes | 0,7L | 46%
    Old Pulteney Pineau des Charentes cechuje kunszt znany z każdej poprzedniej edycji. Dodatkowo wyróżnia ją jak do tej pory najbardziej innowacyjne podejście do dojrzewania w beczce, dzięki czemu oferuje lżejszy, słodszy smak nałożony na klasyczną bazę Old Pulteney. Whisky najpierw starzona jes...

    Whisky

    Old Pulteney Pineau des Charentes | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 471,41 zł
    329,99 zł
    1L = 471,41 zł
  9. Kozuba Quince Cordial | 0,375L | 32,5%
    Tradycyjna polska nalewka z pigwy, powstaje poprzez macerację prawdziwych owoców, a następnie dojrzewa przez kilka lat, aż osiągnie pożądany pełny i krągły owocowy smak. Nasz syrop z pigwy jest wytwarzany z prawdziwych, całych owoców. W procesie produkcji nie stosuje się konserwantów, sztucznych bar...

    Likier

    Kozuba Quince Cordial | 0,375L | 32,5% 375 ml

    1L = 426,64 zł
    159,99 zł
    1L = 426,64 zł
  10. Woven Whisky Experience no.7 | 0,5L | 45,3%
    Słyszeliście o wyjątkowych winiarzach, którzy wymyślili na nowo najbardziej rozpowszechnioną odmianę winorośli na świecie, aby stworzyć coś skrajnie nowego? My szybko wpadliśmy w obsesję na punkcie znajdowania nut Chardonay w whisky. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby coś wibrującego, podnosząc...

    Whisky

    Woven Whisky Experience no.7 | 0,5L | 45,3% 500 ml

    1L = 539,98 zł
    269,99 zł
    1L = 539,98 zł
  11. Kozuba Agave Spirit Silver | 0,75L | 40%
    Wyjątkowy dodatek do naszej linii alkoholi rzemieślniczych, Sunshine State Agave to nasza wersja słynnej meksykańskiej specjalności. Destylowany w małych partiach z soku z niebieskiej agawy jest pełen owocowych nut i zapewnia bogaty i wyrazisty profil smakowy. Używaj go do tworzenia niesamowitych ma...

    Tequila

    Kozuba Agave Spirit Silver | 0,75L | 40% 750 ml

    1L = 239,99 zł
    179,99 zł
    1L = 239,99 zł
  12. Balcones Eclipse Straight Rye Whisky | 0,7L | 64%
    Nasi destylerzy osobiście próbują zawartości każdej beczki Balcones przed butelkowaniem, aby zapewnić jakość i smak do których przyzwyczajamy naszych fanów by spełnić ich wygórowane oczekiwania. Są to autentyczne whisky i whiskey rzemieślnicze i nigdy nie są łączone ze sztucznym barwnikami lub ar...

    Whisky

    Balcones Eclipse Straight Rye Whisky | 0,7L | 64% 700 ml

    1L = 499,99 zł
    349,99 zł
    1L = 499,99 zł
  13. Cask Noir The Rise of the Badger Clan (Dailuaine) | 0,7L | 50,9%
    Whisky single malt z regiomu Speyside, z destylarni Dailuaine, butelkowana w serii Cask Noir przez niezależną firmę Brave New Spirit. Ta 11-letnia whisky zabutelkowana została z mocą beczki w ilości 288 butelek. Aromat: nuty zbożowe, wraz z czerwonymi owocami, skórką cytrynową, kilkoma aromatyczn...

    Whisky

    Cask Noir The Rise of the Badger Clan (Dailuaine) | 0,7L | 50,9% 700 ml

    1L = 557,13 zł
    389,99 zł
    1L = 557,13 zł
  14. Cask Noir When the Eagles Watch (Ardmore) | 0,7L | 58,5%
    Single malt z regionu Highlands, z destylarni Ardmoer, butelkowany jako seria Cask Noir przez niezależną firmę Brave New Spirit. Finiszowana w beczkach po whisky z wyspy Islay. Limitowana edycja składająca się z 255 butelek. Niefiltrowana na zimno i butelkowana w naturalnym kolorze. Jest to zabawny ...

    Whisky

    Cask Noir When the Eagles Watch (Ardmore) | 0,7L | 58,5% 700 ml

    1L = 657,13 zł
    459,99 zł
    1L = 657,13 zł
  15. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Starlino Pink Aperitivo + kieliszek | Zestaw | 0,7L | 17%
    Starlino Pink Aperitivo to pyszny i złożony aperitif wykonany z mieszanki naturalnych owoców, ziół i przypraw, w tym włoskiej skórki pomarańczy, skórki cytryny oraz innych ziół i przypraw. Elegancko pikantne i jasne, z cytrusami dominującymi w podniebieniu. Pachnące strużki anyżu i mentolu prześlizg...

    Aperitif

    Starlino Pink Aperitivo + kieliszek | Zestaw | 0,7L | 17% 700 ml

    1L = 171,41 zł
    119,99 zł
    1L = 171,41 zł
  16. Stambecco Tiramisu Liqueur | 0,7L | 24%
    Stambecco Tiramisu, to pierwszy w historii likier o smaku Tiramisu, którego receptura bazuje na najbardziej popularnym deserze świata. Naturalne składniki, pośród których znajdziemy lokalnie pozyskiwaną kawę espresso, a także wanilię, mascarpone i biszkopty, tworzą niezwykle aromatyczny trunek....

    Likier

    Stambecco Tiramisu Liqueur | 0,7L | 24% 700 ml

    1L = 171,41 zł
    119,99 zł
    1L = 171,41 zł
  17. Ocena:
    1 (1 opinia)
    La Yuzu | 0,5L | 14%
    Wysokiej jakości La Yuzu z destylarni Helios na Okinawie. Doskonale oddaje pikantny, lekko ziołowy charakter najsłynniejszych japońskich cytrusów. Osad na szyjce i dnie butelki jest zjawiskiem naturalnym. Aromat: Cytrynowy, świeży. Smak: Pięknie cierpki, mieszający się ze słodyczą.

    Spirit drink

    La Yuzu | 0,5L | 14% 500 ml

    1L = 259,98 zł
    129,99 zł
    1L = 259,98 zł
  18. Pandor Black Absynt | 0,7L | 60%
    PANDOR Black to francuski absynt wykonany z półprzezroczystego piołunu i bez anyżu. Pije się go w shotach z cukrem lub syropami (grenadyna, mięta, karmel). Wersję PANDOR Black można również spożywać jako tzw. long drink z napojami gazowanymi i sokami owocowymi.

    Absynt

    Pandor Black Absynt | 0,7L | 60% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
Strona
na stronę