Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
LVMH

LVMH

LVMH – czyli Louis Vuitton Moët Hennessy jest koncernem zrzeszającym producentów alkoholi klasy premium, a w swoim portfolio posiada zarówno wina, jak i alkohole mocne. Jednymi z najbardziej rozpoznawalnych produktów z ich oferty są koniaki Hennessy oraz wódka Belvedere.

Zobacz jako Siatka Lista

22 produkty

  1. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Hennessy V.S.O.P Koniak | 0,7L | 40%
    Hennessy V.S.O.P to wyjątkowy koniak, który jest doskonałym połączeniem elegancji oraz głębokiego smaku. Historia gronowego destylatu oznaczanego Very Superior Old Pale sięga 1817 roku, gdy król Jerzy IV zwrócił się do Jamesa Hennessy o "najlepszej jakości eau-de-vie z regionu Cognac". Hennessy V.S...

    Koniak

    Hennessy V.S.O.P Koniak | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 414,27 zł
    289,99 zł
    1L = 414,27 zł
  2. Ocena:
    5 (2 opinie)
    Ardbeg Corryvreckan Whisky | 0,7L | 57,1%

    Ocena

    Na ten moment to najlepsza whisky, jaką piłem, a próbowałem już wielu. Z wyłączeniem tych droższych. Ma intensywny aromat i długie, przyjemne posmakiwanie. Polecam. Igor

    Whisky

    Ardbeg Corryvreckan Whisky | 0,7L | 57,1% 700 ml

    1L = 757,13 zł
    529,99 zł
    1L = 757,13 zł
  3. Ocena:
    5 (7 opinii)
    Hennessy VS Koniak| 0,7L | 40%

    Ocena

    W nosie da się wyczuć aromat świeżych oraz suszonych winogron i innych owoców, smak oddaje aromat, powyższy koniak jest mało pieprzny na języku i w przełyku, delikatny, co przekłada się na jego wysoką pijalność. Trzeba go pić powoli i ostrożnie, bo łatwo przesadzić z ilością, co może się skończyć wiadomo jak. Łukasz

    Koniak

    Hennessy VS Koniak| 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  4. Ocena:
    5 (9 opinii)
    Ardbeg An Oa | 0,7L | 46,6%

    Ocena

    Moja pierwsza dymna whisky i od razu strzał w dziesiątkę! Obawiałem się, że torf i dym całkowicie zdominują smak, ale Ardbeg An Oa jest niesamowicie zbalansowany. Obok wyraźnych nut ogniska wyraźnie czuć przyjemną, łagodzącą słodycz. Genialny punkt wejścia w świat torfowych whisky. Zdecydowanie polecam, na jednej butelce się nie skończy! Andrii

    Whisky

    Ardbeg An Oa | 0,7L | 46,6% 700 ml

    1L = 407,13 zł
    284,99 zł
    1L = 407,13 zł
na stronę