Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Ledaig

Zobacz jako Siatka Lista

4 produkty

  1. Ledaig Triple Wood | 0,7L | 53,8%
    Ledaig Triple Wood to wyjątkowa limitowana edycja inspirowana pięknem natury hebrydyjskiej wyspy Mull. Powstała na skutek współpracy destylarni Tobermory, znanego fotografa pejzażu Gordona Buchanana oraz fundacji charytatywnej Mull & Iona Trust zajmującej się ochroną natury i odbudową lasów Andura. ...

    Whisky

    Ledaig Triple Wood | 0,7L | 53,8% 700 ml

    1L = 714,27 zł
    499,99 zł
    1L = 714,27 zł
  2. Ledaig 9YO Bordeaux Cask Stength | 0,7 L | 56,8%
    Ledaig 9 y.o. Bordeaux Cask Strength jest destylowany w jedynej destylarni whisky na wyspie Mull oraz jednej z pierwszych założonych destylarni w Szkocji w 1798 r. Ledaig to whisky o naturalnym kolorze, niefiltrowane na zimno, aby zachować bogaty autentyczny wygląd, aromat i smak. Dodatkowo w t...

    Whisky

    Ledaig 9YO Bordeaux Cask Stength | 0,7 L | 56,8% 700 ml

    1L = 785,70 zł
    549,99 zł
    1L = 785,70 zł
  3. Ocena:
    4.65 (24 opinie)
    Ledaig 10 y.o. Island Mull Single Malt | 0,7L | 46,3%

    Ocena

    Moje odkrycie tej jesieni. Dostałem jako prezent na urodziny. Wcześniej długo nie przepadałem i stroniłem od torfowych whisky, ale Ledaig mimo bardzo intensywnego zapachu i smaku jest świetny. Bogactwo smaku, który trwa i zmienia się dobre parę minut po łyku. Kupię ponownie Tomek

    Whisky

    Ledaig 10 y.o. Island Mull Single Malt | 0,7L | 46,3% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
  4. Ocena:
    4.8 (26 opinii)
    Ledaig Sinclair Rioja Cask Single Malt | 0,7L | 46,3%

    Ocena

    Bardzo dobra! Polecam! Dobrze wyczuwalna rioja + dym dla mnie super. Na początku dość narowista ale w miarę ubywania płynu w butelce robi się bardzie spokojna. Wojciech

    Whisky

    Ledaig Sinclair Rioja Cask Single Malt | 0,7L | 46,3% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
na stronę