Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Kupon Lidl Plus -15% na wybrane produkty marki Ole Smoky

 

  1. Zrób rezerwację na stronie*
  2. Zgłoś się do pracownika po odbiór rezerwacji
  3. Aktywuj kupon i zeskanuj aplikację Lidl Plus przy kasie, a następnie opłać rezerwację

*Rabat jest widoczny na podsumowaniu rezerwacji, jednak naliczy się on dopiero przy kasie po aktywowaniu kuponu Lidl Plus i zeskanowaniu aplikacji

Termin obowiązywania kuponu: 24.08.2026 godz. 6.00 - 14.09.2026 godz. 23:59.

Dowiedz się więcej o tym, jak działają kupony Lidl Plus

Zobacz jako Siatka Lista

6 produktów

  1. Ole Smoky Blackberry | 0,5L | 20%
    Ole Smoky Moonshine Blackberry to mieszanka soku z jeżyn i młodego destylatu zbożowego z Tennessee. Trunek jest doskonały w połączeniu z lemoniadą popijany późnym popołudniem w gronie przyjaciół.

    Spirit drink

    Ole Smoky Blackberry | 0,5L | 20% 500 ml

    1L = 229,98 zł
    114,99 zł
    1L = 229,98 zł
  2. Ole Smoky Blue Flame | 0,5L | 64%
    Amerykański młody destylat wyprodukowany w 80% z kukurydzy, mieszanki żyta, pszenicy i odrobiny słodu jęczmiennego oraz miejscowej wody z Tennessee. Czysty, jasny, zdecydowany, o mocy 64%. Niebieski kolor płomienia jest dowodem na wysoką jakość alkoholu.Dla tych, którzy odważą się igrać z ogniem....

    Spirit drink

    Ole Smoky Blue Flame | 0,5L | 64% 500 ml

    1L = 339,98 zł
    169,99 zł
    1L = 339,98 zł
  3. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Ole Smoky Butterscotch | 0,5L | 20%
    Ole Smoky Moonshine Butterscotch to amerykański napój alkoholowy na bazie młodego destylatu zbożowego z Tennessee.Ole Smoky Moonshine Butterscotch to idealna mieszanka destylatu kukurydzianego z palonym cukrem i stopionym masłem, która tworzy jego charakterystyczny smak. Posiada blado złoty kolor, a...

    Spirit drink

    Ole Smoky Butterscotch | 0,5L | 20% 500 ml

    1L = 219,98 zł
    109,99 zł
    1L = 219,98 zł
na stronę