Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Odkryj bourbon

Odkryj bourbon

Zobacz jako Siatka Lista

22 produkty

  1. Rebel Bourbon Tawny Port Finish | 0,7L | 45%
    Firma Lux Row Distillers ogłosiła wprowadzenie na rynek trzeciej limitowanej edycji produktu do wykańczania beczek Rebel Yell, które będzie dostępne wyłącznie w Wielkiej Brytanii i wybranych rynkach europejskich.Rebel Bourbon Tawny Port Finish (45% ABV) to Kentucky Straight Bourbon, który był leżako...

    Whisky

    Rebel Bourbon Tawny Port Finish | 0,7L | 45% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  2. Whisky

    Maker’s Mark + 2 szklanki | Zestaw | 0,7L | 45% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł
  3. Ocena:
    4.75 (4 opinie)
    Michter's US*1 Sour Mash | 0,7L | 43%

    Ocena

    Świetny burbon Aromat owoce, wanilia, słodycz, czereśnie, delikatna nuta dębu W smaku wytrawny, dębowy, słodko-pikantny, trochę wanili i tofii gdzieś nieśmiało przebijają się owoce Finisz trwający, wytrawny, przyjemnie pikantny z delikatną nutą słodyczy, goryczka dębu, żyto, nuty kukurydzy Jacek

    Whisky

    Michter's US*1 Sour Mash | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 399,99 zł
    279,99 zł
    1L = 399,99 zł
  4. Ocena:
    4.5 (4 opinie)
    Michter s US*1 Small Batch B. | 0,7 L | 45,7%

    Ocena

    Bardzo dobry bourbon. Wyśmienity w głębokim i aksamitnym smaku, który powolutku rozchodzi się po całych ustach. Pomimo mocy nie daje złego posmaku dominacji alkoholu. Pije się go z każdą szklaneczką łagodniej i smakuje nowe dochodzące słodkie nuty wanilii i ostrych przypraw. Jest doskonałym towarzyszem długich rozmów i krótkich nocy :) Przemysław

    Whisky

    Michter s US*1 Small Batch B. | 0,7 L | 45,7% 700 ml

    1L = 428,56 zł
    299,99 zł
    1L = 428,56 zł
  5. High West American prairie | 0,7L | 46%
    Nazwa tego bourbonu pochodzi od American Praire Reserve, grupy pracującej nad stworzeniem największego rezerwatu dzikiej przyrody w USA. Pod ścisłą ochroną jest znajdującą się na etykiecie, niezwykle zwinna i szybka antylopa widłoroga. Jej populacja od XXI wieku zmniejszyła się o 98%, dlatego też 10...

    Whisky

    High West American prairie | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
  6. Whisky

    Four Roses Small Batch Bourbon Whiskey | 0,7L | 45% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
na stronę